Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is frusztrálna, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is frusztrálna, hogy egy amúgy kedves és jó emberrel soha nincs orgazmusa a kis mérete miatt?

Figyelt kérdés

Régóta ismertem, közel kerültünk, belezúgtam, aztán jött a sokk... Kicsi. Nem szoktam farkakat méregetni, így csak saccolni tudom, hogy 10 körül lehet és nem is túl vastag. Korábban soha nem volt ilyen gondom, átlagos partnereim voltak.

Az első szex után sírógörcsöt kaptam konkrétan. Nem akarom megbántani, de ez nekem kevés! Volt valaki hasonló cipőben? Nem hiszem, hogy képes lennék vele élni úgy, hogy soha többet nem lesz orgazmusom.

32N



2020. jún. 20. 18:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem passzoltok, nem működik a szex akkor nem kell erőltetni. Én szakítanék.
2020. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nők véleménye érdekelne akik voltak ebben a szituban! Mit tettetek? Van megoldás??
2020. jún. 20. 18:09
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg féle póz van, ideje kipróbálni őket. Kinyalhat pl és okozhat máshogy is orgazmust. Vehettek péniszköpenyt is, amitől nagyobb lesz a pénisze. Nem kell azonnal feladni, lehet kísérletezni.
2020. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
#3 Te nő vagy?
2020. jún. 20. 18:14
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonló cipőben jártam.Engem sem tudott a párom kielégíteni a farkával ezért sokat nyalt,ujjazott és segédeszközöket használtunk.
2020. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem, pasi vagyok. De a tanács szempontjából nem mindegy???? hogy nő vagy férfi ajánlja hogy kísérletezz pózokkal? Vagy hogy növeld meg péniszköpennyel?
2020. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem mindegy. Okosat mondani a pálya széléről bárki tud, de az kb semmi. Olyanok tapasztalata érdekel aki ÉRINTVE van/volt ebben. De főként nők tapasztalata, a pasik máshogy élik ezt meg.
2020. jún. 20. 18:25
 8/45 anonim ***** válasza:
63%
A méret nem számít, ja. Nesze neked! 😡
2020. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
21%
Bocs de te kezdted az oltogatást Miss Tökély.
2020. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted az oltogatás ha tapasztalatokkal rendelkezőktől szeretne tanácsot kapni és nem okoskodó majmoktól? Hmmm....
2020. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!