Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a zakant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a zakant lányokról? Hogyan lehetne becserkészni egy bolond nőt?

Figyelt kérdés

Láttam a vasútállomáson egy nagyon szép fiatal 20-on éves takarító nőt ,de látni az arcán hogy zakant de nagyon szép ,gyönyörű mellek alak minden ,arra gondoltam hogy szerintem az ilyen lányokat könnyebb becserkészni mint a ki vagyok mi vagyok kényes pláza cicákat elkényeztetett ,magukat felsőbbrendű fajnak képzelő bombázókat.



Vagy tévedek a zakant lányokat egyáltalán nem lehet elcsábítani?


Nektek mi a véleményetek a dilaj lányokról?



2020. jún. 20. 22:54
A kérdező szavazást indított:
A műveletlen iskolázatlan lányokat könnyebb elcsábítani
A művelt okos intelligens lányokat könnyebb elcsábítani
A okos és a műveletlen lányokat ugyanolyan nehéz elcsábítani
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mitől függ hogy el tudsz-e csábítani egy nőt? Attól, hogy szimpatikus vagy-e neki. Ha a takarítónőnek tetszel külsőleg és emberileg akkor eltudod csábítani, ha nem akkor meg nem. Hogy neki mi tetszik és mi nem arról meg lövésünk sincs, úgyhogy nem tudunk tippet adni.

Hogy példát mondjak. Hívhatsz egy lányt popkoncertre ha közben a rockot szereti, csinálhatsz te neki fantasztikus rosé kacsamellet ha közben vegetáriánus stb.

2020. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Melyik állomáson volt? Nagyon megnézném azt a csajt. Nem tudom elképzelni h mi lehetett az arcán az amiről azt hiszed h zakkant.
2020. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szolnok Állomás.


De eredeti dilaj.

2020. jún. 21. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:

De amúgy jó csaj volt?


Ha zakkant akkor szerintem ha megkéred h hadd fotózd le akkor bele fog menni, csak mondd azt h túrista vagy.

2020. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szép leányzó.
2020. jún. 21. 18:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Mitől volt zakkant?
2020. jún. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bolond? De milyen értelemben? Ha pszcihiátriai eset, akkor felejtős, ha csak különc, szokatlan viselkedésű, akkor persze lehet érdekes. De még ebben az esetben is nagyon rá kell hangolódni az észjárására, lelkiállapotára, mert nem fogod érteni, mit miért csinál vagy mond. Ez időt vesz igénybe, gyors numerára ne számíts. Nem tucatnő.
2020. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Beszélni sem tud alig érteni mit mond és ciki újra 3-4-szer megkérdezni hogy mi nem értem?
2020. jún. 23. 14:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, kissé ciki😅 de ha szeretnéd őt akkor ne add fel.
2020. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan alig tud beszélni vagy csak nagyon szorong?

Ja, és vigyázz nehogy az apja vagy valakije megtudja, mert a végén még jól megvernek miatta.

2020. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!