Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi szeretne szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeretne szexelni egy lánnyal, akkor miért tűnik el a kommunikációban napokra, vagy akár 1,5 hétre is? 22L

Figyelt kérdés
Vagy nem is szeretnétek ilyenkor a lánytól semmit sem?
2020. jún. 20. 23:02
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
100%

Mert csak szexelni akar de nem csak veled. Van még pár lány talonba és amelyik beadja épp a derekát azzal törődik.

A selejt addig háttérbe szorul

2020. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azt akartam írni, amit az 1. Kivéve, hogy durva az, hogy a selejt a háttérbe szorul. Inkább úgy mondanám, hogy addig talonba kerülsz, amíg egy másik lányt előbb sikerült befűzni. Majd ha rajta túl lesz, te következel.
2020. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 2. hozzá szólóval!

Én különben ugyan így vagyok. Pasiként egy idő után az én beszélgető társaim is eltünnek.

2020. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy családos, és épp nem ér rá.
2020. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik pasit, aki még szexelni se visz el annak van 2~3 másik. Én is szexpartnert keresek, de egyszerre egyett. F
2020. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-nek igaza van, ha csak szexelni akar, legalább azért kaparjon már, ne neked kelljen.
2020. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak, a nők is, tapasztalat.
2020. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak gépezik, játszik valami játékot, válaszolgat a gyakorin. Csak azért mert szexelni akar, nem azt jelenti, hogy mindennap piszkálja ez a téma. Mikor jobban be van gerjedve, akkor előjön nála, hogy ja, tényleg ott az a tyúk, írjunk már neki.
2020. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Így van, jól mondják a többiek. Párhuzamosan több nővel kavar, és mindig azzal találkozik éppen, akit könnyebb megfektetni, vagy aki éppen jobban izgatja. Úgy látszik, veled nehezebb dolga van, akad készségesebb csaj is, akit kevesebb erőfeszítéssel lehet megdönteni.
2020. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka lehet, de a két leggyakoribb:


1) Több vasat tart a tűzbe, mindig ahhoz megy akit a legkönnyebbnek gondol v. legjobban tetszik neki. Te meg a tartalék vagy.

2) Esze ágában sincs találkozni, csak hülyít, legyezgeti a hiúságát hogy "meghódított" vagy szimplán csak chatizélni akar meg kiverni a képekre amit küldesz neki.

2020. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!