Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti már esetleg vettete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már esetleg vettetek részt barátnőtökkel hármasban, vagy volt valamilyen hasonló élményetek? Izgalmas volt vagy inkább fura?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt. Izgalmas és fura is, de szívesen emlékszünk rá vissza. :)
2020. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két fiuval voltam együtt, igencsak izgalmas élmény volt. Emlékezetes! :)
2020. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Is-is! Viszont felejthetetlen. Most is keresünk egy harmadikat 😊
2020. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam vagyis még a konkrét szituáció előtt inkább alvonultam mert egyszerűen elment a kedvem. A 2 barátnőm folytatta de másnap iszonyú gázul érezték magukat és konfliktus is lett köztük a kapcsolat a későbbiekben, bár ezt nem tudom miért. De mondták hogy jól tettem, hogy kihagytam. Nekem nem volt gusztusom hozzá, jobb 1 fiúval azért :))
2020. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt hogy én is a szobában tartózkodtam mikozben nyomtak
2020. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!