Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szextárskeresőkön miért írja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szextárskeresőkön miért írja sok lány, hogy csak lányt keres, illetve nagy farkú pasit?

Figyelt kérdés
Most akkor ezek a lányok igazából leszbik és amellett izgatja őket a nagy farok is, vagy amúgy is a fiúkhoz vonzódnak? Bocs, nem provokációnak szántam a kérdést, de egyre több ilyet látok manapság kiírva és kicsit elvesztettem a fonalat..:D

2020. jún. 22. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Válaszoltál nekik? Megkérdezted öket?
2020. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert azt se tudják hogy pl 16cm mekkora. Tapasztalat! Szex után nem akarta elhinni a leány, h ekkora. Gondolom a 12 centissel rendelkezők ráhazudtak pár centit
2020. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Válaszoltál nekik? Megkérdezted öket?"


Gondolod egy átlag pasinak válaszolnának? Én nem rendelkezek olyan brutális mérettel..

2020. jún. 22. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak ilyenek?
2020. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Mert csak a lányok meg a nagy farkú pasik az izgatóak számukra. Mi ilyen nehezen érthető benne? :D Gondolom kisebb vagy átlagos farkú pasival dugtak már, de nagy farkúval még nem, lányt meg nehéz élőben találni, ezért a társkeresőn direkt ezeket keresik.


"Most akkor ezek a lányok igazából leszbik és amellett izgatja őket a nagy farok is, vagy amúgy is a fiúkhoz vonzódnak?"

Erre meg csak annyit hogy létezik biszexualitás is.

2020. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30 éve, amikor még tilos volt szexhirdetést feladni, olvastam a Bazár hasábjain: Lófarkas lány hasonló adottságokkal rendelkező férfi ismeretségét keresi.

Bocs az offért.

2020. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Mert átlagos pasi így is van annyi amennyit csak akarnak, olyat nem kell keresni.

Másik csajt, aki felvállalja, hogy lenne lánnyal és olyan pasit, amilyen még nem volt viszont kipróbálnának.

2020. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!