Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bölcsességfog növése miatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcsességfog növése miatti fájdalomkor is elvárjátok az orális szexet, csókokat?

Figyelt kérdés
Most nő ki a bölcsességfogam, alig bírok enni és egyáltalán bármit csinálni, úgy feszíti az ínyemet. Barátom viszont nehezményezi, hogy nem kényeztetem szájjal, mondtam neki, hogy most max. kiverem és utána tegye be, valamint csókolózni sem akarok így. Végül ez történt, azóta meg van sértődve. Hogyan engeszteljem ki? Ha elmúlik a fájdalmam, megígértem neki, hogy extra kényeztetésben fogom részesíteni a számmal, de úgy érzem ez kevés lesz.

2020. jún. 22. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
WTF? Nem kiengesztelned kellene az önző pötst hanem kidobnod a pléhbe! Mi az hogy követeli? Tanács: szabadulj meg attól aki nem foglalkozik azzal neked mi a jó, mi nem, s az sem érdekli ha neked fáj, kellemetlen valami. Ha ilyen önző alakkal maradsz együtt, akkor pár év múlva majd azt veszed észre hogy lekever pár sallert mert pl. túl hidegnek találja a vacsorát.
2020. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy sértődős kisgyerek...
2020. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2020. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Még te akarod kiengesztelni.
2020. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem kisgyerek, 28 éves középvezető. Csak emiatt nem dobnám ki, nagyon szeretem őt. Máskor naponta szoktam kényeztetni a számmal is, megértem az ő helyzetét, hogy most ez hiányzik neki, de tényleg erős fájdalmaim vannak, nem szeretném még ezt tetézni. Ötleteket várok a kiengesztelésére, nem kioktatást, hogy hagyjam el
2020. jún. 22. 12:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell kiengesztelni, örüljön hogy nem hagyod el, amúgy használja az eszét?
2020. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiengesztelni, neki legyen már annyi esze 28 éves középvezetőként, hogy ha fáj akkor nem megy. Verje ki magának, ha nem tetszik.
2020. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
fuh de mocsok önző. a normális szexualitás MINDKÉT félnek örömet szerez.
2020. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Középvezető vagy sem, akkor is egy agresszív önző f...sz! Láttam már olyat, hogy többdiplomás, felső vezető verte a feleségét, meg olyat is hogy szakmunkás végzettségű szerette a családját és úgymond tenyerén hordozta a párját. Semmi köze a végzettségnek, munkakörnek ahhoz hogy kinek milyen a személyisége.
2020. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam le, hogy nem egy tanulatlan, dologtalan senki, hanem vannak beosztottjai, akikért felelősséggel tartozik. A verést meg kérnélek benneteket ne keverjétek ide, soha nem emelne rám kezet, egyáltalán nem agresszív. Most sem és máskor sem kényszerített rá erőszakkal, hogy sz.pjam le, csak ismerem már annyira, hogy látom rajta, hogy rosszulesett neki.
2020. jún. 22. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!