Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mélytorkozni úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mélytorkozni úgy szerettek, ha ti csinálhatjátok a saját ütemetekben, vagy ha a srác irányít, közben a hajatokat fogja vagy esetleg a fejeteket finoman?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A sajátomban jobban szeretem, de ha minimálisan irányít, azzal sincsen gondom
2020. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha tud figyelni és nem ész nélkül tolja, el tudja kapni az ütemet akkor irányíthat.
2020. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én azt szeretem ha a pasi irányít és magára húzza a fejem. Persze figyeljen rám közben, érezze meddig mehet el stb

Annyira nem vagyok profi mélytorkozó, sajnos magamtól általàban nem tudom levenni torokra. Így emiatt is szeretem ha a pasi rásegít és letolja. Plusz sub vagyok így baromira benedvesedek ettől. Win-win

2020. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Általában sub csajok szeretik, ahogy az előttem szóló is mondta.

Velük a legjobb a melytorok. 👌

F

2020. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek én írányítani nem bírom elviselni ha ő nyomja a fejemet :D ha mélytorokról van szó azt 69ben a legjobb csinálni
2020. jún. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját tempómban de néha nem gond ha fogja a hajam
2020. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Úgy vagyok vele, hogy én akarok irányítani (mivel imádom is csinálni), de ha látom rajta, hogy irányítani akar, hát tegye. Számomra is és neki is izgató. Aztán jöhet egy kis cicko dugás is a :3


20/L

2020. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
A 7es álmaim nője :D mellszex is jó
2020. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!