Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt akarja,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt akarja,hogy a számba élvezzen.Én ezt nem szeretném.Azt mondja ha nem engedem akkor keres olyan lányt aki akinek a szájába engedheti.Ti ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 19:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
24%
Téged is dobhatna a férfi akivel együtt vagy, mert képtelen vagy vele megbeszélni bármit is, ergo úgy sem lesz hosszú távú kapcsolat. Csak a gyakorin vagy képes erre.... Te se vagy jobb.. a kommentelők zöme se.
2020. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem kapcsolat. Aki szeret az nem kényszerít olyanra, ami a másiknak nem jó. Nincs értelme időt pazarolni erre a gyerekre. Keress inkább egy férfit, akit megérdemelsz. Te is boldog lennél. Ez zsarolás. Régen rossz,ha nem teszed meg... Gyerekes hiszti.
2020. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
22%
Èn is ketesnèk màst! Mi ebben olyan nagy dolog? Maxx kiköpöd? Te mit tennèl, ha nem nyalna ki, mert zavarlya a nedved illata, íze? Az màs ga popsival jönne, de 1 lövet cucc miatt....
2020. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
30%
33: Igazad van. Azt még hozzá tenném, hogy aki undorodik az ondótól az ne éljen szexuális életet. Ilyen egyszerű. Az ondó együtt jár ezzel, ahogy a Te nedved is együtt jár ezzel. Miközben nyalnak, nem csak "nedv" jön onnan ki belőled mégis megteszik érted, mert szeretnek. Akkor Te is megteheted a partneredért, mert szereted.
2020. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom ez egy önző farok... kidobtam volna ott helyben (mondom ezt úgy hogy én pl szeretem lenyelni és eddig soha nem volt olyan amit ne akartam volna megtenni a páromnak) Ha velem csinálná ezt a pasi, biztos hogy kidobnám. Hidd el találsz majd olyat aki nem akar ráderőszakolni semmi olyat amit nem akarsz. Mellesleg ha nem ilyen érzeketlen tuskó módon akarna rávenni a dologra, lehet hogy te is másképp állnál hozzá. Ha nem azt érzed hogy kb kényszerít. Ez minden, csak nem szeretet...
2020. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
29%
Most úgy véditek ezt, de honnan tudjátok a teljes sztorint? Lehet a kedves csajszi kérdező rengeteg olyan dolgot kért a férfitól amiket a férfi teljesített neki ... a férfi meg csak egyetlen egy dolgot kért, de arra is ilyen.. Na így már teljesen más lenne a szitu nem? Annyira gázok vagytok ...
2020. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy "ha nem élvezhetek a szádba, elhagylak" nem nevezném kérésnek.
2020. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
15%

Lehet, hogy már megunta a kisasszonyt... :) Mert semmit se tesz a kapcsolatért vagy nem is akart ... nem tudhatjuk a teljes sztorit, tehát nem lehet levonni semmit...


Volt itt kérés, hogy valaki dominához küldené a férjét, mert ő nem tudja teljesíteni amit szeretne.. Na ő tesz a kapcsolatért.... ;).

2020. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
20%

Lány -> Légyszi vedd meg ezt. : Megveszi.

Lány -> Légyszi nyaljál ki. : Megteszi. -> Te csinálod nekem szájjal? Fáradt vagyok, most nem.

Lány -> Légyszi nyaljál ki : Megteszi -> Be akarja tenni a lompost -> Most nincs hozzá kedvem...

Lány -> Légyszi vedd meg ezt. : Megveszi

Lány -> Légyszi vigyél el ide oda. : Megteszi, Elviszi.

--- És ez meg hónapokig, évekig ---

Lány: Légyszi nyaljál ki : Megteszi -> Férfi -> Csinálod Te is a száddal? Hát.... ha nagyon muszáj... el is mehetek benne? Jajj mit képzelsz te bunkó, kinek gondolsz engem?? ... Hát jól van.., elegem van... mindig csak kérsz és kapsz, követelsz és kapsz, viszont, ha én kérek akkor ... inkább fejezzük be a kapcsolatot ... -> És akkor a nő ezt úgy veszi, hogy nem élvezhetett a számba akkor ezért hagyna el másik nőért..


Ugye, hogy mindjárt más a történet?

2020. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, hogy akik először azzal jönnek, hogy "nem ismerjük az egész sztorit" határozottan úgy érvelnek, mintha pontosan ismernék:D


De amúgy ha úgy is van, hogy a csávó megtesz mindent, a lány nem, akkor se mondjon olyat senki, hogy "ha nem teszed meg, elhagylak". Ha valaki ennyire elégedetlen, hagyja el a párját, hiszen nem érzi jól magát a kapcsolatban. Fenyegetőzéssel, érzelmi zsarolással nem megy semmire.


Ha nem tetszik, próbáld megbeszélni. Ha nem megy, hagyd el. De minek fenyegeted? Fenyegetőzni a gyengék szoktak..

2020. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!