Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok jó az ismerkedésben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó az ismerkedésben, de nagyon szeretnék hozzáérni egy lányhoz, leginkább a bugyijához, puncijához. Lányok nektek nincs ilyen érzésetek időnként?

Figyelt kérdés

Rég voltam lánnyal. De nagyon vágyom egy lányra, leginkább arra hogy kényeztessem. Simogassam bugyin keresztül, meg nyalogassam a finom nedves punciját.

Lányok ti nektek is van ilyen hogy vagytok egy fiú testére?

Belemennék csak a testi dolgokért egy találkozásba?


2020. jún. 23. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem vagy jó az ismerkedésben hogy szeretnél erre lányt találni? Szánalomból senki sem fog bele menni.

Belemennék egy ilyen találkozásba ha szimpatikus a pasi, de az nem te lennél..

2020. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Igaz én nem lány vagyok de nekem is finom nedves a lukam ha szeretnél talizni írj privit :)
2020. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor igen. De biztos kene pár találkozó tapi előtt, hogy rájöjjek, ha pszichopata :D
2020. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Prostit keress nyugodtan.
2020. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha akarnék találnék jelentkezőt biztos, de nem vágyom erre.
2020. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!