Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más esküvőjén félre lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más esküvőjén félre lehet menni egy ottani csajjal aki szexelni szeretne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne?
2020. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, el kell kéreckedni a feleségtől és férjtől.

Vétójoguk van.

2020. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen félre. A lényeg h ne te legyél a völegény.

L

2020. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3: és a menyasszony sem. :D
2020. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok lagziban megesett, velem is és haverral is, szóval, lehet vinni a vállalkozó csajokat, sokkal nagyobb esély van ott mint az átlag életben. (Igaz nem esküvő, hanem osztálytalálkozó volt, de én egyszer két volt osztálytársnőmet is megdugtam egy ilyen buliban, a másodiknál az volt a durva, hogy elmeséltem nekik az első csajjal való esetemet és attól izgult fel gondolom, de vele is szexeltünk egyet.)
2020. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne a padlásra menjetek, ha az örömapa ott akarja felakasztani magát. Velem megtörtént!
2020. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!