Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pontosan mi tartozik bele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi tartozik bele a BDSM-be?

Figyelt kérdés
Elolvastam az erről szóló wikipédiát, de valamit nem értek. Tizenéves korom óta tetszik a szubmisszív szerep, de semmi más, aminek ehhez köze lenne. Kikötözés, latex, ütés, szóbeli megalázás, ezek egyáltalán nem vonzanak. Csak jól esik parancsot teljesíteni. Ez BDSM, vagy más?

2020. jún. 26. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha az utasítások izgatnak, akkor a DS ág vonz

engem is a DS ág vonz a legjobban, pont a másik oldalról, én irányítani szeretek, akár erotikán túl is


3 fő ága van a BDSM-nek, a fölé-alárendelt kapcsolat az egyik


F

2020. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az.

Nincs szerintem olyan személy aki minden bdsm dolgot kedvel.

2020. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lenne körül írni mert egyre inkább úgy tűnik hogy mindenkinek mást jelent.

De ha speciel parancsba adják neked hogy térdelj vagy viselj nő/férfi ruhákat vagy épp bilincset és ezt te élvezed akkor ez lényegében benne van hogy egész pontosak legyünk a D szóban mint discipline(fegyelmezés).


Én például szintén szub vagyok és a kikötözést szeretem de a latexet meg a bőr cuccokat nem, a szóbeli megalázásnál szeretem a bátorító jelleget viszont nem bírom a fröcsögő vulgaritást mert számomra túlságosan is mester kéltnek hat.


Amiket felsoroltál azokból mind beletartozik szóval én inkább úgy fogalmaznám meg hogy mi az amit te ki választasz belőlük.

2020. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

több ága van a bdsmnek, az egyik legszerteágazóbb szubkultura.


engem két ága vonz

- S/M (sado-mazo) része vonz

mazohista vagyok, és szeretem ha a partnerem fájdalmat okoz.

- D/s (domináns- submissziv)

természetesen az alárendelt oldal.

19/L

2020. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Engem az s/M vonz, de a másik jelentésében, nem úgy, mint a #4-nél


s/M = slave & master

én master lennék, illetőleg ebből adódóan dominant, azaz domináns is.


BDSM-en kívüli fétisem pedig a fiatalabb lányok. Nem vagyok pedofil, szóval minimum 18 évesnek kell lennie a szubnak, akivel játszok.


47/F

2020. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1 és 2 már mindent leírt, amit írni akartam, úgyhogy csak annyival egészíteném ki, hogy nem muszály felcimkézni a dolgokat :D Élvezed ha irányítanak sex közben, ez tök jó. Én azt is élvezem ha irányítanak sex közben, meg azt is ha én irányítok. Nem kell túlgondolni hogy mi micsoda :D
2020. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már BDSM. Nem attól lesz BDSM hogy lakk dresszbe öltözöl, vagy korbács van, meg tetrális külsőségek (van aki azt szereti benne - ők a fetisiszták). Hanem mag a DS viszony. Az hogy kinél mivel érik el, milyen eszközök kerülnek alkalmazásra meg eset és egyénfüggő.
2020. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

A bdsm rendkívül tág fogalom, nagyon sokminden beletartozik, nincs ember, aki mindent szeretne belőle. Csak azt csináld, ami izgat. Ez is bdsm-nek számít, igen. Kell hozzá keresni egy partnert, akit a másik oldalról izgat, ugyanez.

Sok úrnő örülne, ha lesnéd a parancsaikat.

2020. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

8-as vagyok, bocs, elnéztem, nem írtad a nemed, az már az egyes válaszoló volt.

Szal pontosítva: sok domináns (nő/ffi) örülne neked.

2020. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!