Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a kis pénisz a legjobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kis pénisz a legjobb, kicsivel volt a legnagyobb orgazmusom baromság itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Mire jó ez a kamu duma? :D Nekem az átlagnál valamivel nagyobb van és érdekes módon eddig kivétel nélkül minden csaj örült neki. Van aki megjegyezte,hogy végre nem kis f*sz lesz benne.
2020. jún. 26. 18:07
1 2 3
 11/30 StevenUp ***** válasza:
100%

Nincs igazad.

Ez önmagában egy dicsekvés volt hogy azon sztároltad magad, hogy a csajok mennyire örültek a virsli pö*ödnek.

Lehet hogy így volt, de őszintén ezt ki kérdezte? Kit érdekel ez rajtad kívül?

Senkit de te leírtad hogy ezt "mindenki láthassa" és g**cibüszke vagy ettől magadra

2020. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sok nőtől láttam már itt, hogy azt írta, hogy nagyobbal jó neki (feltételezem, hogy voltak köztük valós nők :). Én őszintén szólva soha nem méricskéltem, szóval centit csak saccra tudnék mondani, de rám is igaz, hogy átlagosnál nagyobbal már tud fájni, erről nem tehetek. A legjobb érzés számomra, ha max kb 15 centi és nem is túl vastag. Ettől függetlenül elhiszem, hogy sokan örülnek a nagyobb méretednek.
2020. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam,mert hozzá tartozik a kérdéshez. Anélkül jött volna az,hogy mégis honnan veszem, nem vagyok nő akkor honnan tudom...
2020. jún. 26. 18:51
 14/30 StevenUp ***** válasza:
100%

Oké de senki sem kérdezte hogy te milyen nagy bak vagy.

Ennek a kérdésnek te is tudod hogy semmi értelme nem volt csak az önreklámozás :D

2020. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ekkora marha ez a faszi?
2020. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágyol, hogy megmutassad, és megdicsérjük? :)
2020. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Én vagyok a marha. :D

Nem tudom mi van veletek,de hogy a szexuális életetek nem jó az biztos. Igazából csak sajnálni tudlak titeket. Biztos rossz lehet.

2020. jún. 26. 19:08
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tehát. Ha nem dicsekszem mennyire tetszik a csajoknak a pélóm mérete, valamint nem hiszem, hogy vannak nők akiknek kifejezetten jó a kicsi, kissebb akkor nincs is nemi életem.

No megyek az esti misét még meg kell tartanom.

2020. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a 18hoz javítok.

Ha elhiszem, hogy vannak nők akiknek kifejezetten jó a kicsi, kissebb akkor nincs nemi életem.

No de mostmár tényleg sietek misézni

2020. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető hiba, hogyha valaki azt hiszi, hogy a GyK válaszokból bármilyen következtetést le lehet vonni, ami jellemezné a valóságot. Ide nem ír kérdést senki, akinek rendben van a nemi élete, akinek nincs valamilyen komplexusa, baja, hiánya. Ráadásul válaszolóként többségben vannak a kiskamaszok, a tanulatlan gyerekek.

Kérdező, te nem vetted észre, hogy magadat fényezed ezzel a kérdéssel. Nem hiszed el, hogy a lányok, ha érzelmekkel teli kapcsolatban vannak, akkor alig számít nekik, hogy mekkora a szeretett fiú farka. Nem tudod, hogy csak a hátrahajló méhű nők hüvelye hosszabb, mint 8-10 centi, és ugyan tágul, de nem a duplájára. Azt sem tudod, hogy akinek előrehajló a méhe, annak fájdalmas még az átlagos hosszúságú farok is. Amúgy az inkább baj, ha vékony, de ahhoz, hogy gond legyen, extrém vékonynak kell lennie.

Ha azt írnád ide, hogy magas, jóképű férfi vagy, és nem érted, hogy sok nő miért jár alacsonyabb, átlagosnál szimplább arcú fiúval, akkor értenéd, hogy a kérdés visszás?

2020. jún. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!