Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jól kinéző 20 éves fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól kinéző 20 éves fiú mennyit szexel VALÓJÁBAN?

Figyelt kérdés

Szűz tiniként én még azt hittem korábban, hogy egy 20 éves fiú elmegy néha bulizni és felszed néha ott lányt is, akivel alkalmi szexet folytat. Ez számomra az jelenti, hogy egy év alatt 5-6-7 alkalmi partnere is van. Persze szerez valamikor párt, de amíg nem szerez addig alkalmi szexet folytat.

Ebből kiindulva nem értem, hogy ezen az oldalon miért tartják soknak, ha egy férfinak több mint 5 szexpartnere volt.


2020. jún. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél különböző szerintem. Átlagot lehetne mondani, de azt megtalálod a neten ha rákeresel, közvélemény kutatás után.
2020. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, kerestem.

[link]

Itt 7-et ír a nők átlagos szexpartnerei számának. Ezzel a számmal GYK-n már bőven r.bancnak minősül egy lány.

2020. jún. 26. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi vs. állandó partnerrel a szex. Egy rövid kis történet. Az egyik évben fiatal koromban - amikor a mennyiségre is "gyúrtam" - 17 partnerem volt. Viszont a többsége egyszeri alkalmi, csak pár partner volt akivel többször is. S megesett az is, hogy 2 hónapig semmi sem "jött össze".

Büszkén meséltem egy havernak húúúúú de ász vagyok. Csak annyit mondott, hogy hát bizony ő csak a barátnőjével, de viszont majd' minden nap, hétvégente akár többször is. Szóval számoltam, a 17 partnerrel nekem volt kb. 50x szex, míg neki a barátnőjével meg legalább 200... Szóval ki a nagyobb ász?


Ja amúgy annyit szexel egy jól, vagy nem jól kinéző 20 éves amennyi "sikerül" neki. A fenti kis storyt csak azért osztottam meg, mert ennek a száma nem attól függ hogy hány kalandod van/volt/lesz.

2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azért tartotta a haverod ezt soknak, mert neki csak kevés sikerült? Vagy azért, mert nem akarta beismerni, hogy neki is összejött 17 partner egy évben?
2020. jún. 26. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék komolyan venni egy pasit, aki már 17 nővel összefeküdt😅

A páromnak előttem 2 komoly kapcsolata volt, és pár kavarás buliban.

Nem a szám, hanem a minőség a fontos.

19/L

20/F

2020. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól kinéző 30 évesként sem szexelem túl magam. Persze looser szűzfütyi sem vagyok
2020. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ez volt a hozzászólásom lényege (#3) hogy piszkosul nem a mennyiség számít, hanem a minőség! A haverom egy pillanatig sem irigykedett. Érettebb fejjel gondolkozott nálam, pont arra világított rá, hogy a hajamra kenhetem a számot, az ágyból-ágyba ugrálást. Ha közben neki egy partnerrel, akivel teljesen egymásra hangolódnak, megvan a közös hullámhossz (mi több még szerették is egymást) sokkal teljesebben tudják élvezni az erotikát, a szexualitást.

Inkább legyen egy, aki "mindent visz", akivel mindent meg tudok élni, osztani, mint 10-20-50 akármennyi közepes "kaptafa".

2020. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"A mennyiség nem mehet a mi minőség rovására."
2020. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Én ezt értem, de attól még letagadhatja, hogy sok volt neki. Gondolom neki is volt időszak, amikor nem volt párja. Ekkor nem csinált semmit?

2020. jún. 27. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!