Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnők ti is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők ti is szoktatok ilyet csinálni egymással? Szerintetek mire ment ki a "játék"?

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő, átrendeztük a szobát én és a barátnőm, közben megjött a barátom és barátnője akik segítettek. A barátom csaja még elég új a társaságban kb 45kg lehet, a barátnőm kb 60kg lehet, (19 évesek) egyszer csak azt vettük észre hogy egy asztallal szórakoznak, felemelték és mindegyik nyomta a másik irányába, még majdnem rá is szóltam a barátnőmre hogy nehogy "összetörje" a kis csajt, de gondoltam csak játszik vele, mint macska az egérrel, a vége viszont az lett hogy a barátom csaja úgy a falhoz szorította a barátnőmet hogy az moccanni se bírt, pedig nem hagyta magát az látszott rajta.


Ja és a barátnőm nem a gyenge lányok közé sorolható azt azért el kell mondanom.


Viszont azért írtam ebbe a kategóriába mert valahogy ízgatott egy kicsit a dolog, bár nem értem hogy mért.


Szóval szerintetek, hogy tudta egy kis vékony lány így a falhoz szorítani?



2020. jún. 26. 21:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de honnan volt benne ennyi erő, és mi volt az a beszólás a végén hogy elbírja e az asztalt?
2020. jún. 26. 22:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Dominancia harc hogy kié kegyen a bika.
2020. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Menj oda és kérdezd meg tőle.

Azért annyira nem bonyolult dolog az, hogy egy ember ellökjön egy másikat...

Meg arról egy szót sem írtál, hogy a csajod erős lenne, csak azt, hogy nagydarab. Ettől még csak felemelni lesz nehezebb, ellökni annyira nem.

2020. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!