Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, mennyi pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, mennyi pénzért engednétek, hogy egy idegen srác megnézheti és meg is foghatja a melleteket?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 00:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves 20as


Nekem bezzeg nem is küldtél ajánlatot, pedig én is írtam összeget. Ez picit sértő:D

Nem mintha egy GYK-s komment árajánlatnak, hiteles hirdetésnek minsülne.


Elmondottak alapján.. nem vágtál fel a pénzeddel, de befényképeztél és elküldtél valakinek legalább egy millió kézpénzt? Mi ez, ha nem felvágás?:D

És melyik gyökér tart otthon milliókat kézpénzben?


De amúgy nem rockét-science a jelenség, te mégsem tudod értelmezni. A kérdező feltesz egy kérdés, hogy lányok, mennyiért vállalnátok. Azt nem kérdezi meg, hogy pénzért vállalják-e, tehát eleve nem merül fel, hogy valaki esetleg van olyan lány aki nem krva.

Egy nem eldöntendő kérdésre nem lehet igen-nem választ adni. Számot kérdeztek, számmal válaszoltunk. Irreálisan nagy számokkal. Egy paprikánál intelligensebb élőlénynek ebből leesett volna: nem eladó.

Egyébként a korábban említett 800.000FT/másodperc árfolyamon csak az, hogy felhúzza a pólóját és te megfogod, ez legalább 2,4 millió forintba kerül, de ha azonnal elengeded és helyére húzza apólóját, akkor már 4milliónál tartunk. Ha neked van ennyi pénzed kézpénzben és erről fényképeket csinálgatsz, illetve a GYK-n osztod az észt, akkor ott valami erősen hibádzik:D Vagy a pénzhez nem értesz, vagy az életeddel nem tudsz mit kezdeni, vagy nincs is pénzed, csak random képeket küldözgetsz:D

De ismtélem: ha lenne egy csöpp eszed, már a 10. válasz előtt felfogtad volna a válaszok jelentését.

2020. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20 Hiába válaszol egyszer, kulturáltan az ember, ha nem vagy képes felfogni a szavak jelentését, és amikor a pénzeddel vagánykodsz, az kicsit kicsapja a biztosítékot.

Nem érted meg, hogy mit ír az ember, és még te vagy meglepődve hogy idegesen, arrogánsan válaszolnak neked?

Nem vágtál fel a pénzeddel? Tényleg? Na ne mond. Akkor ki küldte a 8-9 kiló kp-ról a képet egy "kapd be" új mutatással. Gondolom véletlen volt.

Azért mert nem eladó a testem, és nincs olyan idióta rajtad kívül akit ez izgat! Senki nem fizet ennyit egy kukkantásért.

Hiába írják többen is, nem vagy hajlandó felfogni,hogy annyit jelent a 800.000ft/mp,hogy NEM ELADÓ A Testem. Így már érted?

#19-es válaszoddal csak be bizonyítottad, hogy nem vagy jóképű, nem vagy sikeres a nőknél és a pénzzel próbálsz kompenzálni.

És ez természetes dolog, akár az embereknél, akár az állatoknál a nő mindig azt választja aki, fizikai, lelki, és anyagi biztonságot tud nyújtani. Az erős férfi mellett nőként élhet, és ez így természetes. Ennyi.

2020. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21

Köszi a rendes választ! <3

2020. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha szimpi, vonzó nekem a pasi, én lehet, hogy ingyen is belemennék, hátha a mellfogás után több is kialakul 22/l
2020. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!