Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, férjek ! Mit reagálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, férjek ! Mit reagálnátok egy ilyenre ? 24L

Figyelt kérdés

Szóval hogy tetszene ha hazaértek egy stresszes nap után és a feleségetek egy új szexi fehérneműben vagy akár meztelenül várna titeket otthon egy kis huncutkodás reményében. Nem gondolnátok furának ?


Vagy akár nem is haza érkezéskor,csak úgy elvagytok otthon , a ház más részeiben és a nő egyszer csak besétál anyaszült meztelenül .


Milyen ilyen gondolataitok , kívánságaitok vagy esetleg történeteitek vannak ?


2020. jún. 27. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

ha stresszes napom volt és hulla fáradt vagyok, akkor inkább az esne jól, ha odabújna mellém és átölelném, nem biztos, hogy vágynék szexre

de más napon simán jó lenne és nagyon kiélvezném


27F

2020. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Volt már ilyen. Épp vacsorát főztem, a nő megjelent a konyhában, hátulról meglepett, csókolt, benyúlt a gatyámba. Mondanom sem kell, hogy a konyhapulton qrtam szét, miközben egyik lábával kavarta a lecsót. De olyan is volt, hogy ő főzött, vagy csinált mást, elkezdtem izgatni és qrás lett a vége.

Hallod, ezt megtennéd velem, szétqrnám mindenedet. 🙂

2020. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem ha meztelen van a bnő és úgy búj a másikhoz
2020. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én elöbb kiszarnám magam, mikor hazaérek...
2020. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Valamikor stresszelt, valamikor álmaim hazaérkezését valósította meg.
2020. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Hazaérkezés után szükségem van egy kis "aklimatizálódásra". Leülni nyugton, enni valamit, megnézni az üzeneteimet, nomeg persze beszélgetni az asszonnyal (igyekszünk mindig odaülni, ha a másik épp eszik, azt szoktuk mondani, hogy "megnézem ahogy eszel" de a beszélgetés a lényeg).

Ha ezután jön, akkor vevő vagyok rá:) Bár az egész nap izzadtságát nem szívesen osztom meg, előbb lefürdenék, ha lehet:D

2020. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút pozitívan könyvelném el, és gyorsan forró csókot nyomnék a lábad közére...👌
2020. jún. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Légy a feleségem!
2020. jún. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem gondolnátok furának ?" Szerintem az régen rossz, ha furának kell gondolnia valakinek azt, hogy a barátnője/felesége le akar feküdni vele.
2020. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem is kicsit tetszene a dolog. Berángatnám a zuhany alá, mert nekem ha hazaérek a fürdés elmaradhatatlan. A nagyon jó dolog a hasznossal 😉
2020. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!