Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatú férfitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú férfitől egy nő sem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, és vékony. Azon gondolkozom hogy vajon lesz e olyan nő aki gyereket szeretne tőlem. Mert így nem tudom megvédeni őket szerintük, bár nem tudom mitől kell megvédeni, nem állatok vagyunk.

Igaz, hogy kinézetre vékony vagyok, de azért bírom a terhelést.


2020. jún. 27. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság.

Nem a vékony-nem vékony a szempont, hanem az, hogy megtalálod

-e a másik feledet.

Tarts ki!

Rá fogsz találni.

2020. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 3 éve van együtt a barátjával aki nagyon vékony testalkatú.

Nem ezen múlik hogy akarnak-e tőled gyereket vagy sem. Vannak olyan nők akiknek tetszik a vékony testalkat. Ha viszont te nem vagy megelégedve a testeddel akkor még mindig ott van az az opció hogy elmész kondi terembe.

2020. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
én régen elég vékony voltam mégis simán tudtam csajozni, de a fejedben levő hülyeségek miatt ne csodálkozz, ha nem kellesz a csajoknak
2020. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod... ez ízlés kérdése 🙂😉
2020. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha így gondolkozol az biztos hogy nem kell gyereket csinálnod senkinek.

Hát először barátkozni, udvarolni kell, aztán majd esetleg nagy sokára lehet

gyerekről is szó.

2020. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez kicsit hülyeség, mindenkinek más tetszik, majd találsz valakit akinek tetszik hogy vékony vagy
2020. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian dagadt disznóktól akarunk gyereket...
2020. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik véglet sem jó és az önsanyargatás helyet szükséges lenne felismerned és megértened azt hogy az élet milyen mozgató rugók alapján működik.

Persze lehet azt mondani hogy nem baj ha vékony vagy lesz barátnőd ha jó belső értékekkel rendelkezel és kitartó vagy és ez igazi és de közben még sem.


Saját példám ezzel kapcsolatban az hogy helyes srác voltam már kisebb koromban is viszont nem voltam sportos hanem vékony és hát ugyan kaptam némi női reakciót de nem volt az a hu de...viszont ahogy elkezdtem edzeni azzal együtt drasztikusan nőtt a nőktől kapott vissza jelzés szexuális értelemben.

Ez egy ösztönös dolog,a nők is és mi férfiak is külső jegyek alapján tájékozódunk első körben a világban.Ha egy nő vonzó számodra annak oka van és gondolom te is jobban örülsz egy kicsit sportosabb vékony csajszinak mint egy ultra vékony vagy már már ducinak.

2020. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon vékony, de egyáltalán nem zavar. :) (24l)
2020. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főnököm elképesztően vékony, a legvékonyabb, akit isnerek. 3 gyereke van, szóval van olyan nő, aki akar.
2020. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!