Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen beleszerettem a munkatársamba, de a munkahelyváltás egyikünknél sem jöhet szóba?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb nálam, először csak nagyon közvetlen kollegiális nexusban voltunk és megállapítottam magamban, hogy milyen sármos, de eszembe sem jutott kezdeményezni a korkülönbség miatt (is). 2-3 havonta szokott lenni a cégnél csapatépítő tréning, melynek során még közelebb kerültünk egymáshoz, szinte az egész èjszakát átbeszéltük az egyik alkalommal, akkor elindult valami mindkettőnkben. Van felesége és 2 kisfia, akikre (mármint a kicsikre) már többször is volt alkalmam vigyázni, a feleségét is bemutatta nekem, persze csak mint jó barát aposztrofált. Munkahelyen ügyelünk arra, hogy ne bukjunk le, mondjuk volt már olyan, hogy mindketten bennmaradtunk túlóra címszó alatt, hogy kettesben tudjunk lenni, de általában hozzám szoktunk menni, valamint közös programokat is csinálunk. Ő partner már a cégnél, majdnem 12 éve ott dolgozik, én 2 éve kerültem ide, de olyan specifikus területtel foglalkozunk (a felsimerhetőséget elkerülendő nem fogom kiírni pontosan mivel), hogy nem találnék ilyen jellegű állást, lejjebb meg nem adnám a már elért szintet.

2020. jún. 27. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél neki rosszat ÉS annyira törődnél vele akkor nem kezdtél volna családos férfival. Arra még nem gondoltál, hogy álmaid férfija simán félredobja a családját egy kiscsaj miatt? Ha eltelne x év és te volnál a gyerekei anyja, te hogy éreznéd magad?

Az érvelésed meg kb olyan, mintha megölnél egy embert, majd azt hoznád fel mentségnek, hogy de amúgy előtte rendes voltál, sose bántottál senkit. Változtatna azon amit tettél? Nem.

Felfogod amit mondunk? Igen. Csak mint az összes hülye picsa manapság, azt nagyon tudod mi JÁR neked, csak a felelősség és a kötelezettség idegen szó számodra.

2020. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ő pont az, akit világ életemben kerestem, mindent megtestesít, amit egy férfitól elvárok..."

Például azt hogy félrekúrjon a családja mellett?? Ilyet szeretnél magadnak? Mert akkor ő ideális. De ha eddig nem hagyta ott a családját miattad, akkor soha nem is fogja, nála örök második vagy. Ez kell neked? Nem mellesleg, ha valami csoda folytán meg is kaparintod, úgy ahogy veled megcsalta a mostanit, téged is meg fog egy következő naívkával. Biztosan van sok jó tulajdonsága, ha a mérleg másik oldalan az van, hogy egy jellemtelen tetű, aki bárkit átbasz ha az éppen úgy kényelmes. Téged csak sajnállak, valahol áldozat vagy te is, mert ebből te vagy az aki sehogy se jön ki jól. Ő élvezkedik és kihúzza magát hogy két nőt (vagy még többet amiről te se tudsz) dug, aztán ha vége, keres másikat. Te mit tudsz felmutatni? Van egy pasi aki időnként megdug, de a tiéd sose lesz. Az idő megy, minden nappal kevesebb időd van egy normális kapcsolatban boldognak lenni.

Szegény lányka...

2020. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem erre szamitottal! Te arra szamitottal, hogy itt arra osztonoznek majd, hogy szerezd meg magadnak! Akkor tedd azt, de majd elj egyutt a tudattal, hogy a legszebb emlekei a gyermekei annyahoz kotik majd.

Tessek, ha ezt akartad hallani. Ettol fuggetlenul meg gusztustalan amit teszel es ra fogsz jonni, hogy csak arra kellesz neki. Probald csak ki...

2020. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te egy hűtlen csalóra vártál egész életedben. Hát ízlések és pofonok...
2020. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Majdnem 15 éve házasok a feleségével, akit rajtam kívül nem csalt meg senkivel, nem az a szoknyapecér típus egyáltalán. Sőt, nagyon sokáig küzdött a lelkiismeretével emiatt a kialakult szituáció miatt, de egyszerűen az érzelmeinknek nem tudtunk parancsolni. Sosem kérnék olyat tőle, hogy válasszon köztünk, sem azt, hogy váljanak el miattam. Nem szeretném őt az imádott gyerekitől negfosztani és hétvégi apukává lefokozni, pontosan azért, mert nagyon szeretem és azt szeretném, hogy a lehető legboldogabb legyen. A feleségében sem egy riválist látok, emberileg semmi gondom vele, példásan nevelik a gyerekeiket (többször beszélgettünk már). Nem egy lyukat lát bennem, annál sokkalta többet jeletek neki és ezt érezteti is velem.
2020. jún. 27. 20:53
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm igen. Csak egy kérdés. Ha azt mondja ó persze Édesem nem te vagy az első van még rajtad kivül egy pár nő akibe beleürithetek, egyebként is már vagy 10 nővel megcsaltam a nejem. Akkor is leálltál volna vele? Na látod. Tudja ő hogy mit kell mondani.


Amúgy én vagyok aki írta hogy belevan zúgva a munkatársába de elutasítja. Tudod miért is utasítom még pluszban el? Nem tudnam egyszerűen elviselni hogy az a f..sz ami a számban van két óra múlva egy masik nő p.nájában van. Te ezzel az érzéssel hogy bírkózol meg? Tényleg érdekel

2020. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen...
2020. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt neki más, nem vagyok az az átejthető kislány típus. Olyan mélységekben beszélgetünk és olyan titokat is megoszott velem, hogy egészen biztos vagyok benne. Ha lett volna neki más korábban az nem befolyásolt volna, azt nézem, hogy velem milyen. Nem gondolok soha arra, hogy milyen lesz neki pár óra múlva a feleségével szexelni vagy épp előttem milyen volt neki, de nem fordul elő ilyen sűrűn, megritkultak az együttléteik a feleségével a gyerekek után.
2020. jún. 28. 14:54
 19/20 anonim ***** válasza:

Ohh hát persze, megritkultak :D

Istenem mennyire but nők vannak

2020. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Értem, érdekes én ennél sokkal többre becsülöm magam, mint hogy el kell viseljem még csak párszor is, hogy mást dugnak mellettem.

Tuti minden este azon kattognék, hogy na vajon ők most szeretkeznek?

Amúgy a férfiak nem szokták megmondani az igazat ebben, nem olyan ritka az.

Én nem osztoznék senkivel, szóval az eredeti kérdés az volt mit tegyél? Ez a te életed neked kell dönteni, csak nehogy évekig tartó szeretői viszony legyen belőle, aztán a legjobb éveid elmennek a bujkálással, titkolózással, magányos karácsonyokkal.

2020. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!