Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erdőben szexnél mikre érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdőben szexnél mikre érdemes figyelni? Tapasztalatok, esetleg jobb helyek?

Figyelt kérdés
Nappal mennyi a lebukás veszélye egy kisebb erdőnek?
2020. jún. 28. 01:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

"Nappal mennyi a lebukás veszélye egy kisebb erdőnek?"


Nulla! Az erdő nemntud lebukni. Jaa vagy hogy erdőBEN..? Hát nem nagy az esély.

2020. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden szabadtéri szexnél - lehetőleg ne a legforgalmasabb helyre állj meg, vagy ahonnan sokan rálátnak. Vigyetek magatokkal nedves törlőkendőt (hasznos lesz, akkor is ha óvszerrel csináljátok), esetleg plédet. Ettől még mászkálni fognak össze-vissza a különféle rovarok, bogarak (a szabadtér sajna ezzel jár).

Lebukás? Max. ha nem vagytok függetlenek és a párotok arra jár. Ha lát valaki akkor nem fog odamenni, helló mit csináltok itt, hanem vagy kukkol, vagy elhúz a másik irányba.


Egyébként meg jogszabály nem tiltja a szabadtéren történő szexet - feltéve, hogy a tőled elvárható gondossággal jártál el hogy mások ne lássanak meg. Egy erdő közepén (ha nem a Budai hegyekben a turistaút kellős közepén csinálod) meg ezt joggal feltételezheted.


Legjobb helyek Bp-n: kifutó vége, vagy a Szépvölgyi út vége, közismert dogging hely. Viszont a legvégére (a buszfordulóig) ne menjetek el, mert ott csak melegek vannak, a heterók a köztes parkolókban állnak meg.

2020. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, kijavította a telefon és nem vettem észre
2020. jún. 28. 02:09
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mondok még ami potenciális veszély lehet:


Nézd meg hogy vadászterület-e, szezon van-e? Csapdáznak-e?

Nálunk az erdőben rendszeresen lőnek, és bár kicsi az esély rá hogy eltalál, de ez is kockázat.


Állatokkal való összefutás, különösen éjszaka. Pl vaddisznó malacaival ha feldühödik, nagyon para tud lenni. Veszett róka, kóbor kutya, macska...egyes helyeken pl Erdély, kígyó, medve is.


Kullancs, lime kór, rovar csípés okozta allergia, pollen, pókcsípés, nemi szervre kerülő szennyeződés.


Horzsolás, törések pl fakéregtől, vagy ha megcsúszol, leesel valahonnan az aktus hevében.

Széthagyott hulladék pl üvegcserép, drót, vasdarabok okozta vágások, szúrt sebek.


Ha járt erdőrész akkor lebukás, ha elhagyatott akkor meg az eltévedés veszélye.


Persze erre mind lehet tervezni, meg megtenni az előkészületeket.

Pl benézni a pokróc alá, utána nézni van-e kullancs, utána olvasni mikor van szezonja a malacoknak, mikor járnak az emberek gombát meg medvehagymát szedni stb.

2020. jún. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a szúnyogokra és a kullancsokra! De tényleg! Ők gondolnak rád 😀
2020. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet elvittem lírázni az egyik ligetes erdő szélére.

Délutáni naplemente: gyönyörű.

Végre leimádkoztam róla a rongyot, és elfektettem a gondosan leterített plédre, majd ráfeküdtem. Egy perc múlva már sem a hátamon, sem a seggemen nem volt egy négyzetmilliméter szabad hely sem, ahol nem csíptek meg a szúnyogok! Szörnyű volt!

Na, tanultunk az esetből, majd megyünk délben, akkor nincsenek szúnyogok.

Hihetetlenül jó döntés volt, minden ment terv szerint, a hátam és a seggem mint a márvány olyan sima és sértetlen, a lány nedves mint egy mosdószivacs és meg kemény mint az élet maga...

Már az elélvezés előjátékánál tartottunk, amikor kb. karnyújtásnyira tőlünk felbőgött egy tehén. Én nem tudom, hogy milyen erősítő van a torkában, de az volt olyan hangos és váratlan, hogy hogy nem csináltuk össze magunkat, az a csodák kategóriájába tartozik?! Persze az orgazmust elvitte a tehénbőgés meg a menekülés, mert elég agresszívnek tűnt a tehén (életemben nem láttam még földön fekve ilyen közelről tehenet, de óriásinak tűnt...) No, ezzel mi be is fejeztük a dugást a természetben és annak a lágy ölén... inkább elvettem feleségül; itthon párnák közt azért csak normálisabb...

2020. jún. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kullancs ment a puncimba egy ilyen alkalom után.
2020. jún. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6os, krvajó XD


Nekem egyszer kullancs volt a farkamon pedig túlzottan nem is nagyon mentünk bele a dologba. Nem nagy poén, amikor a nő csipesszel birizgálja a farkad, hogy kivegye...:D (persze, csinálhattam volna én is, de akkor tuti szétszakad a jószág, ezt meg ugye kerülni kéne)


Illetve ami sokkal zavaróbb a lebukás veszélyénél: benyúlsz a nő bugyijába, ohlalla, stb.. rá pár napra jelzi, hogy elkapott vmi fertőzést. Aha. Surprise madafaka, mire kiérsz az erdőbe, akármit csinálsz, nem lesz tiszta a kezed. Nem, a kézfertőtlenítőtől sem. Ráadásul a benne lévő alkhol sem tesz jót a hüvelynek.

Úgyhogy mi offoltuk végül:D

2020. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Te állat, az erdőben nem szabad pucéran batni, okosba kell csinálni, csak a leglényegesbb részeket szabad levetkőztetni, hogy bármikor menekülni lehessen ha beüt a ménkű.
2020. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

"az erdőben nem szabad pucéran batni,"

Nem mi?!

Ruhában dugni olyan, mint cumisüvegből sört inni: sz@rt sem ér!

Meneküljön a búbánat, más is azért jár oda, megnyugtatlak.

Mondjuk a tehén terven felüli attrakció volt, de ott sem az volt a gond hogy meglátott pucéron, hanem hogy túlméretes volt.

A szunyák meg napkeltekor és napnyugtakor csípnek igazán, tehát először mi mentünk rossz időpontban! (ja: és kerülni kell a magas füvet, mert az az igazi szúnyog és kullancs lakópark! a legjobb, ha egy előző párocska kitaposott helyére megy az ember, mert ők már összeszedtek minden rovart és nem kell bíbelődni a fűvel. Különben így tavasz környékén az az egész ligetes erdőrész, egy kéjes sóhaj:)

2020. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!