Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ideje elmennem fizetős lányhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje elmennem fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, sajnos nincs túl nagy sikerem a csajoknál, évek óta nem volt semmi. Most hirdet itt nem túl messze egy gyönyörű lány, azon gondolkozom, hogy el kellene menni hozzá. Kicsit tartok is tőle, milyen lesz. Volt valakinek kellemetlen tapasztalata ilyennel? Rejt valami kockázatot? Köszi!
2020. jún. 28. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
HA évek óta nem volt, akkor azt jelenti, hogy van veled valami gond. Az, hogy elmész egy prostihoz, ideig-óráig segíthet a helyzeten, de a fizikai kielégülés egy héten belül elmúlik. Férfiként mondom, hogy ez nagyon megalázó egy pasinak, hogy pénzt kell adjon ahhoz, hogy valaki elviselje a cerkáját pár percig.
2020. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a te dolgod. Te kell mérlegeld, hogy megéri vagy sem. Lesznek olyanok mint én, akik azt mondják szánalmas, lesz aki bíztat. De te kell eldöntsd!
2020. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1eshez

"Ideig-óráig segíthet a helyzeten" - éppenséggel a helyzeten nem segít egy cseppet sem, csupán az orgazmus utáni pár órában nem fogsz törődni a helyzettel.

Mert hát a helyzet az az, hogy évek óta nincs senkid. És ha elmész prostihoz, akkor sem lesz. Csak magadat fogod egy téves illúzióban ringatni.

2020. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha viszont azt nézzük, hogy egyszer élünk?
2020. jún. 28. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy egyszer élünk..

.. akkor még sürgetőbb, hogy kezdj valamit azzal az egy életeddel és ne fecséreld az idődet látszatmegoldásokra:D

Mármint.. a kérdésed alapján téged zavar, hogy évek óta nincs senkid. Akkor ez a probléma és ezt kell orvosolni. És ezen a problémán nem segít, de még csak nem is érinti, ha elmész prostihoz egyszer, vagy akár rendszeresen odajársz.

Ha nem zavar a magány, csak akarsz egy pinát a farkad köré, arra jó a prosti, akkor menj, minden vágyad teljesülni fog.

2020. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én gondolnék veled komolyabbat akkor oltárira zavarna a zény a múltadból, hogy prostiztál. Szerintem szánalmas.
2020. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, hát elmentem, de haza is jöttem, még mielőtt bármi történt volna. A képeken nagyon jól nézett ki a lány, de élőben... Szerintem nem is magyar etnikumú volt, és a barátnője is ott volt. Erőt vettem és inkább előttem. Annyi szép lány van, nem fogom beérni ennyivel, megpróbálok tenni az ügy érdekében.
2020. jún. 28. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hogy nézett ki a gyakorlatban?

*becsöngetsz

-Helló

-Szia, Julikát a prostit keresem

-Én vagyok az, szia

-Uh... őőő… majd még visszajövök. :D

2020. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utólag viccesen 😀 Felengedett, nyílt az ajtó, bementem. Pár szót váltottunk, említette a barátnőjét is, nem volt szimpatikus az egész helyzet és a lány sem. Mondtam, úgy érzem most ez mégse megy, ne haragudjon, hogy raboltam az idejét.
2020. jún. 28. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!