Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ez nála?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez nála?

Figyelt kérdés
Egy teljesen átlagos család vagyunk, egy 14 èves leányzóval. A meztelensèg természetes módon nem tabu nálunk, de normális keretek között èrtsétek. Viszont újabban a lányom, megjegyzéseket tesz nekem az apja hìmveszőjéről, mintha velem akarná kitárgyalni. Mit reagàljak? Miért csinálhatja?

2020. jún. 28. 09:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Érdekli a fütyi. Semmilyen családban sem elfogadható a meztelenség egymás előtt. Írom ezt férfiként, és nem azért, mert kicsi lenne a pecsem. Egy boxer még oké, vagy bugyi a lánytól, de fullba gáz.
2020. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

1


Teljesen természetes, hogy családtagok látják egymást meztelenül. A hetvenes-nyolcvanas (!) években így nőttem fel. Sokkal egészségesebben viszonyul a gyerek az emberi testhez, a meztelenséghez mint természetes állapothoz, ha nem tabusítod.


Kérdező, milyen kérdéseket hoz fel a lànyod?

2020. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 1-es.


Hogy melyik családban mennyire elfogadott a meztelenség, azt majd minden család eldönti magának.


Nálad nem elfogadott, oké.


Náluk igen, oké.


Ennyi.

2020. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem normális, ha egy apa látja a tini lányát meztelenül, ha csak nem szorul ápolásra és fordítva sem. Mellesleg imádom a szexet, tehát nem vagyok prűd.

#1

2020. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem normális ez, amit írsz, ha nem apa-lánya kapcsolatként tekintenek egymásra.
2020. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

#4


Na, itt a hiba a gondolkodásodban, elárult az utolsó mondatod.


Vajon mi köze a szexhez annak, hogy én láttam anyám-apám-nővérem meztelenül a születésemtől fogva, és ők is engem? Elárulom: semmi. A baj ott kezdődik, ha valaki szerint van.

2020. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Mi köze apámnak, anyámnak, testvéremnek, hogy mekkora a farkam? Semmi.
2020. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

#7


Ki mondta, hogy ez erről szól? Ki mondta, hogy egy családban azért mutatkoznak meztelenül egymás előtt a tagok, hogy összemérjék a hímtagjaikat, versengjenek, exhibicionista hajlamaikat éljék ki?


Azzal van a baj, hogy nem jól vagy bekötve, neked a meztelen testről egyből a szex jut az eszedbe.

2020. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Naturista család vagyunk ezeket a kérdéseket olyan 9-10 évesen tette fel a gyerek az anyjának. Simán nyíltan őszintén válaszolj neki.
2020. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Egész nyugodtan beszélgethetsz a lányoddal még a fütyiről is.

Normálisan ha beszélsz, akkor ez egy felvilágosítás lesz .

DE még mindíg nem irtad meg hogy mi az ami érdekli a lányod.

2020. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!