Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyeljem magam? Ezzel most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyeljem magam? Ezzel most mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még soha nem voltam senkivel. Szerintem a szex meg a maszturbáció rossz hatással lehetnek az álmaimra. Szeintem akadályozhatnak a céljaim elérésében. A másik dolog meg az, hogy hívö is vagyok, tehát szerintem ez a két dolog bün, akkor is ha valaki házas.


Sajnos, tegnap nem tudtam úgy mond elüzni a vágyat és kipróbáltam a maszturbálást. Nagyon szégyenlem magam és úgy érzem az összes álmomról lemondhatok. Ami miatt még büntudatot érzek az az, hogy van, hogy megnézem a férfiakat az utcán és van, hogy helyesnek találom öket.

Nagyon szégyenlem magam.


2020. jún. 28. 12:46
1 2
 1/16 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Miért kellene szégyellned magad? Az emberek jelentős része maszturbál. Az önkielégítés pedig egyáltalán nem bűn vagy rossz dolog és a szex sem az. A szex is kölcsönös örömszerzésről szól Mégis hogy befolyásolna ez bármiben?


Egyébként nem tudom, hogy miért gondolkozol így a szüleid révén-e vagy ki volt rád ilyen hatással, de nem valami egészséges a gondolkodásod. Én javaslom, hogy kérd egy pszichológus segítségét, hogy normális életet tudj élni felnőtt nőként.

2020. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyónsz egyet, és nem lesz miért szégyelned magad.
2020. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsd el az ilyen vallási dolgokat, mert pont azok fognak tönkre tenni. 18 évesen pláne vágysz már a szexre, mivel a szexuális érdeklődés már gyakran 13 éves korban előtörik.

Pasizz nyugodtan, szexelj nyugodan, hogy egy kiegyensúlyozott csajszi legyél. Jó, nyílván nem azt mondom, hogy qrv@ legyél, mert azon van mit igazán szégyelni.


Ha erre/ezekre vágysz, ne fogd vissza magad, hidd el. Sokkal jobb ha teszel a vágyaidért és kiéled azokat. 20/F


Nos, van párom, nagyon szeretem, szóval én kiestem. XD

2020. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De az álmaimra még mindig negatív hatással lehetnek. Vagy? Félek, hogy függö vagy hasonló leszek.
2020. jún. 28. 13:02
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Inkább a helyesírásoddal van némi gond 😆
2020. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod tudni oldani ezeket a problémákat, képes vagy rá.
2020. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének bármilyen hatással is az álmaidra, céljaidra, ha élsz nemi életet?
2020. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyeneket olvasok, automatikusan arra gondolok, hogy ez a valaki full kamu. A fogalmazás, a történet mesterkélt...
2020. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A szex, maszturbálás nem bűn, a bujaság bűn (vagy tekinthető annak, tudom nem mindenki gondolja így), amikor a rabjává válsz. Nem gondolom, hogy szükségleteid kielégítése akadályozna álmaid elérésében, amíg tudod irányítani a dolgot, és nem veszíted el a kontrollt (de nem gondolom, hogy Nálad ez fennállna:-) ).


Egyébként akinek nincsenek szexuális vágyai, lehet hogy könnyebben el tudja érni céljait (bár nem világos, hogy itt most mit értünk cél alatt), de akkor meg adódik a kérdés, hogy biztosan ezt akarja? Biztosan így teljes az élete?

2020. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ide vezet az egyházi agymosás, kormányasszisztenciával. Már persze ha nem kamu.
2020. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!