Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok sehol olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol olyan férfit, akit izgat a pisiszex vagy a fenéknyalás?

Figyelt kérdés
Switch vagyok, (ami azt jelenti, hogy az alárendelt és a felsőbbrendűség is izgató számomra) bár jobban bejön a sub szerep, ettől függetlenül tudom élvezni a pisit és a fenéknyalást is. Szexre nyilván találok partnereket, emiatt nem is panaszkodhatok, de én komoly párkapcsolatot szeretnék már régóta, csak ez egy olyan dolog, mintha a komoly párkapcsolat kizárná a perverzkedést, persze tudom, hogy NEM így van, csak sajnos nem volt eddig szerencsém ilyen kapcsolathoz. Unom, hogy mindig csak házas pasik jöhetnek szóba az efféle dolgokhoz, mert akikkel eddig együtt voltam, azokat nem tudtam rávenni kb semmire. Komolyat szeretnék már végre, de nem megy... 18L
2020. jún. 28. 14:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen keresel :)
2020. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hol keressek akkor?
2020. jún. 28. 14:11
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Pisiszex jöhet. Hogyan nézel ki?
2020. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Majd írd meg hány privit kaptál
2020. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
Trololololo
2020. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5-ös, aki ilyen lelkesen írja le, hogy ''Trololololo,'' az saját maga lehet az.
2020. jún. 28. 14:23
 7/33 manly ***** válasza:
Nem tudom hol kellene keresni de pl. én biztos benne lennék, főleg kölcsönösen.
2020. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Bevallom töredelmesen, hogy szoktam trollkodni. Pont ezért ismerem fel a troll kérdéseket XD pont a gyéká 4 leggyakoribb fétisére nem találsz pasit 18 éves lányként... Háááperszeee XDDD
2020. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne azzal indíts, hogy switch vagy, aki olykor sub, olykor domina, mert az ilyen lányokat max. szexkapcsolatara tartják jónak. Ismerkedj össze valakivel normál módon, aztán ha már elég ideje együtt vagytok, finoman felajánlhatod, hogy miket szeretnél vele kipróbálni. :)
2020. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

8-as, mondtam, hogy találok partnert, de PÁRKAPCSOLATOT már nem.


9-es, mindig így csináltam, de még 2 hónapos együtt járás után sem mentek bele... :(

2020. jún. 28. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!