Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kerülhetem el ezt legköze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetem el ezt legközelebb? Vagy nem lehet és elszúrtam mindent?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szüz. Van két álmom és nagyon el akarom érni öket. Szerintem a szex és maszturbáció akadályozhat abban, hogy sikeresen megvalósítsam öket. Ezen kívül hivö vagyok és szerintem ilyen dolgokat csinálni bün, akkor is ha valaki házas. Nem, nem akarok lenni író sem pedig gazdag. Az álmaim ´´szerényebbek´´. De sok idö kell ahoz, hogy elérjem öket.


Sajnos, tegnap már nem bírtam ki azt, hogy ne nyúljak magmhoz. Most úgy érzem, hogy az álmaimat nem fogom tudni megvalósítani és nagyon szégyenlem magam. Azért is szégyenlem magam, ha egy férfi tetszik. Röviden, minden, ami szexualitással kapcsolatos, szégyen a számomra. Ne értsenek rosszul, én nem vetek meg senkit azért mert szexel, stb. De ha én ilyesmit csinálnék, én nem is tudom. Elásnám magam szégyenemben. Most is így érzek.


Tudnék valamit tenni annak érdekében, hogy többet ne nyúljak magamhoz. Nagyon szégyenlem magam.


2020. jún. 28. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék a barátnőd lenni🙁

19/L

2020. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta ideg lehetsz. A szex, a maszturbálás nagyon jól oldja a feszültséget. Sokkal jobban hátráltad az, hogy még magadhoz sem nyúlsz. A szex NEM bűn, a szex ISTEN ajándéka, ha nem ISTEN ajándéka lenne, akkor az emberek nem csinálnák örömszerzés gyanánt :D

Milyen álmod van, aminek az elérésében hátráltad a maszturbálás? Talán apáca szeretnél lenni?

Nekem nagyon komoly álmaim vannak, amiért rengeteget kell tanuljak, mégis mindennap szexelek a barátnőmmel (képzel el úgy, hogy nem vagyunk házasok). A rengeteg szex ellenére mégis szépen haladom az álmaim megvalósításához.

Amúgy gondolj erre: Háborúzni a békéért olyan, mintha szexelnél, hogy szűz maradj. Szóval szexelj jó sokat, hogy sokáig maradj szűz. :D

24F

2020. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Röviden, minden, ami szexualitással kapcsolatos, szégyen a számomra."

Na itt a baj. Hogy a családod nyomta ezt rád, vagy magadban alakult ki ez a komplexus, mindegy. De magad is gyanakodhattál már arra, hogy valami baj van esetleg, hiszen az emberiség egyáltalán nem szégyelli a saját szaporodását.

Lehet, hogy szakemberhez kéne fordulnod.

2020. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy mégis milyen álom az, amit bármilyen szexuális tevékenység akadályoz? (Most hagyjuk az apácákat és egyéb extremitásokat, mivel annak megvalósítását nem a szégyenérzet akadályozza, hanem egy konkrét fogadalomra épül.)
2020. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!