Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy pasi akkor bírja sokáig ha nem volt előtte jóideig a partnerével? Párkapcsolat egy partner.

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem épp ha sokáig nem volt senkivel, fog hamarabb elmenni.
2020. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Épp ellenkezőleg.
2020. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 The Dead and Dreaming ***** válasza:
94%
Általában ez fordítva szokott lenni, bár maszturbálással lehet kompenzálni az orgazmus meglétét, de szerintem, ha mondjuk 1-2 hétig valaki nem csinálta semmilyen formában akkor egy percig sem bírná ki a punciban.
2020. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem egészen, aki például régen dugott, és megszokta jobban a kezét, előfordul, hogy a puncitól nem is tud elmenni.
2020. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van. Ha valaki nagyon "kiéhezett" akkor hamarabb jut a csúcsra - viszont cserébe többször is bírja egy éjszaka :)
2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Pont h fordítva van.
2020. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem fordítva. Feleségem terhesség miatt... a lényeg, hogy pár hónapig nem volt semmi, nem azért mert kapcsolatbeli problémák voltak...

szóval amikor a doktor már engedte és zuhanyoztunk, készültünk, úgy izgultunk mind a ketten mint két szűz kisgyerek. Amíg ő zuhanyzott, én az ágyban már fantáziáltam és esküszöm majdnem a gondolattól elsültem.

A szex sem tartott sokáig és bénácska volt, de szerencsére csak az első.

2020. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!