Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg csak szexet akar még akkor is, ha azt mondja, hogy (komoly) kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez általában így van sajnos
Ez csak a férfiak egy kis részére igaz
41 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy normalis ferfi igenyli a parkapcsolatott.
2020. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szeintem ott a szándék, de aztán a nincs ló jó a szamár elven kiegyeznek alkalmi szexxel is.


De a legtöbb ilyen belül magányos, szeretne biztos pontot az életében.


Igaz ez arra a nőgyűlölő szoknyapecér és az incel típusokra is, csak ők általában kivetitik a csajokra a komplexusaikat és a tehetetlen dühöt.

Mondjuk ennek a két típusnak az esszenciája ugyanaz, az incel is képtelen egészséges kapcsolatra, ha valamilyen okból vonzóbb lesz, átvedlik a másik típussá.

Az ilyen paliknak a nőkhöz való viszonyát kell rendezni, nem barátnő kell nekik elsőre, hanem pszcihológiai segítség, és csak ha rendbetette a lelkét akkor randizzon.

2020. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak többsége szexet IS akar a komoly kapcsolaton belül. Normálisabb pasi nem elégszik meg tartósan csak a szexkapcsolatokkal, nekik is igényük van intimitásra és érzelmi közelségre, más kérdés, hogy esetleg maguknak sem merik bevallani vagy nem találnak nekik megfelelő lányt, ilyenkor belemennek abba is, hogy csak szex legyen köztük, de attól még akarhatnak tartós, komoly kapcsolatot.
2020. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ne általánosíts! Mindenki mást akar, van aki csak szexet, van aki rendszeres szexet, van aki párkapcsolatot - nem vagyunk egyformák, s nem egyformák a vágyak. Ettől még aki csak szexre hajt azoknál is előfordul, hogy nagyon inkorrektek és a csillagokat is lehazudják az égről csakhogy a bugyiba jussanak. Idővel meg fogod tanulni kiszűrni őket.
2020. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ez is csak egy Urban Legend, amit minden nő elhisz, így totál nem ad esélyt sem egy magának való valakinek, bezzeg egy Tökös Matsó Tsávó belevaló szövegelését totál egyből beveszik, aztán meg óbégatnak a nők utána, hogy "engem minden pasi csak kihasznál, arra kellettem neki is"...
2020. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!