Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ujjaztatok,nyaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Lányok ujjaztatok,nyaltatok már fiú fenekét-és ha igen, milyen érzés ?

Figyelt kérdés
A fiúnak biztos jó.

2020. júl. 2. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem és nem is fogok szaros seggben nyúlkálni. Szerencsére a férjem nem igényel ilyesmit. Ugyanígy az én hátsóm is tabu szex téren.
2020. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha kéri akkor talán - de előtte csináljon beöntést és alaposan tisztálkodjon meg (meg ne aznap délbe egyen bablevest). Érzetre meg gondolom ugyanaz mintha mást ujjaznál.
2020. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem en nem is nagyon tervezek
2020. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a furcsa, hogy a fiúk többsége szívesen ujjaz lányt hátul is pedig a lányok popsija se vajkrémmel töltött...
2020. júl. 2. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező!

Ez a berögződött ,gyepes gondolkodás.

Akik nyalatják magukat,de nem nyalnak:Az enyémet nyalja csak,az olyan jóérzés,meg szupi.De én???A seggét?Ugyanmár,én nem nyalom, fujj,gusztustalan!!

2020. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja várjál!!És megmagyarázza ám!!Hogy ő csak engedi tulajdonképpen!Nem is jó,semmit nem is jelent neki,nem is szereti,de a pasinak tesz már egy nagy engedményt, csak beáldozza magát,hogy :

Jolvan na,ha mindenáron ezt akarod,akkor nyaljad na!!

2020. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valahogy így.Nem is beszélve az análról amit a legtöbb nő enged, pedig a nők hátsója is sz.ros ha nem mossák ki.Tehát így egyoldalú a dolog.
2020. júl. 2. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én megteszem a szexpartneremnek. Soha nem volt semmi zavaró szag vagy bármi. Pont olyan mintha bármely más testrészét nyalogatnám, élvezem azt ahogy élvezi.
2020. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Gusztustalan.
2020. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A fenekét nem, de a vádliát szoktam nyalogatni.
2020. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!