Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan kérdés foglalkoztat ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdés foglalkoztat Nőknek szól egyébként,Hogy a Maga Maszturbáció tehat ha simogatják a csiklót otthon maszturbáltok akkor az jobb érzés mintha fiúval lefeküdnétek? is itt nem orálra gondolok hanem mikor bennetek van

Figyelt kérdés

#szex #Maszturbáció vagy szex
2020. júl. 3. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jó szerető akkor igen, jobb. Ha figyelmetlen, túl nagy vagy túl kicsi a mérete akkor nem jobb.
2020. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretkezés része lehet a maszturbációhoz hasonló izgatás, így ugyanazt az élményt megkaphatod, de mivel más csinálja neked, halmozottan fogod élvezni.

Persze függ ez a partnertől.

2020. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én most általánosságban kérdezem. Melyik a jobb érzés ha a ferfi pénisze bennetek van? vagy ha simogassátok magatok tehat maszturbáltok
2020. júl. 3. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más. A maszturbáció az orgazmusról szól. A legtöbb nő nem tud hüvelyi úton elmenni, tehát ha csak és kizárólag behatolás van, az technikailag kevésbé jó, VISZONT a legtöbben nem azért szexelünk valakivel, hogy orgazmusunk legyen, hanem mert vágyunk az adott férfira, jó esetben testére-lelkéte egyaránt. Tehát teljesen más a “célja” a szexnek és a maszturbációnak, és az élvezeti értéke is.
2020. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb erzés a behatolás ! De néha kell maszti is ;)
2020. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Csiklón megtalálni az érzékeny pontot "vakon" jóval macerásabb. Még tapasztalt partner is sokszor 4-5 centit téved ha nem szólsz neki.


Tapasztalt partnerrel persze jobb, mert közös élmény.


Nem értek egyet a #4 essel, a nők igenis az orgazmusért szexelnek, jó partner igenis szem előtt tartja a nő élvezetét is.

Van olyan néha, hogy az egyik vagy másik fél nem tud elmenni, de ez inkább kivétel mint szabály.

2020. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a kettő. Nyilván egy pasival sokkal jobb a szex mint a maszti.
2020. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a kezem jobbnak bizonyul bárkinél
2020. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tudok behatolástól elmenni, mindenképpen kell a csikló izgatás.

De egy jó kis vad szex egy vonzó partnerrel ezerszer kielégítően, mint 20 orgazmus, amit magamnak okoztam. Vágyom a férfira, arra, hogy bennem legyen, az érintése i-re, stb... Nekem sem orgazmus orientált éppen ezért a szex.

De nyilván egy jó partner előtte/közben/utána gondoskodik az én orgazmusomról is. Szerintem a férfiaknál ego dolog, hogy a nő is elmenjen így vagy úgy, szóval nem nagyon voltam még olyan férfival, aki ne csinálta volna tök szívesen magától.


Na de nekem érzésre maga a pénisz sokkal jobb érzés, és fontosabb is.

2020. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!