Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi prostituáltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi prostituáltak a pénzért cserébe odafigyelnek egy szűz lányra? Hol lehet elolvasni más nők velük kapcsolatos tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 03:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen természetesen. Olyan partnert kell választani, és megbeszélni a részleteket, hogy a szüzesség elvesztése élmény legyen.
2020. júl. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Mindig mindenre odafigyelûnk*
2020. júl. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Csak azért hogy 100%ig tudjunk teljesiteni nektek 😄
2020. júl. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
a nagy hirdetőoldalakon a hirdetés alján van szöveges véleményezési lehetőség, azokat olvasd el
2020. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Akinél én voltam maximálisan odafigyelt rám, életre szóló élményt okozott.
2020. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Sztem biztosan, de ha találsz egy normális pasit akkor az pénz nélkül is figyelmes lesz.

L

2020. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
a szex ezerszer jobb érzelmekkel, inkább arra hajts. de persze figyelnek rád a prostik is
2020. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Több hirdető oldal is van. Ma épp ezeket olvastam. Egyiken épp egy így szüzesség elvesztésről ír egy lány.
2020. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
#7 vagyok, ugyan azt írtam mint a 6-os csak más szavakkal, az egyetlen különbség hogy én nem írtam a végére, az l betűt. erre engem leszavaztak, a csajt meg fel többségükben. szánalmas az itt lévő társaság. tisztelet a kivételnek.
2020. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na én most dobtam mindenkinek egy zöldet, hátha az vigasztaló. Ha tippelnem kéne, utolsó, téged mások azért pontozhattak le, mert eleve úgy nyitottál, hogy ne csináljam, és úgy tűnhetett, hogy erre helyezed a hangsúlyt, a lány meg a prostikról beszélt először, akikről a kérdés is szólt. Azt már rég elengedtem, hogy szerelemből szexeljek, javasolni egyszerű, de biztosíthatlak, hogy ha tudnál rólam dolgokat, te sem akarnál tőlem semmi párkapcsolathoz hasonlatosat (ezt persze csak akkor vedd magadra, ha férfi vagy; amennyiben nő, akkor arról biztosítalak, hogy ha te lennél én, akkor minimum megértenéd azokat, akik ilyesmihez folyamodnak).

Egyébként valakire már ráírtam ezzel a szándékkal, meglátjuk, mi lesz belőle. Mindenkinek az itteni válaszát köszönöm.

2020. júl. 10. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!