Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik bikinim jönne be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bikinim jönne be szerintetek a pasik többségének a strandon?

Figyelt kérdés

Gyakran járok strandra mióta jóidő van viszont pasizni ritkán szoktam ilyen helyen de jelenleg úgy vagyok vele hogy szívesen flörtölgetnék de bármi másra is nyitott lennék ha úgy alakulna:)Van több bikinim is,a többségük tangás alsóval,van egy ezüst színű sima alsóval,van egy fekete tangás,párducmintás felső és fekete tangás alsó,illetve egy felül-alul fehér tangás alsóval:)Ezek közül melyikkel lenne nagyobb sikerem?

Szoktam járni Pestre és mióta jobb a helyzet azóta gyakran Pesti strandokra szoktam menni így inkább ott alakulhatna valami:)Úgyhogyy akár jó strandot is ajánlhatnátok nekem:)



2020. júl. 5. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ezekről képed is? Mert így látatlanban elég nehéz...
2020. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nekem az "ezüst színű sima alsóval" és a "felül-alul fehér tangás alsóval" lenne talán az amelyik a legjobban tetszene, bár ezt csak elképzelés alapján mondom.
2020. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó az átépített Palatinus, de jó a Káposztás megyeri is.
2020. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Mutasd meg mind a hármat magadon, arc nélkül!
2020. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs róla képed?
2020. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Vedd fel és muti!

😉

2020. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Tudod melyik bikini jön be legjobban a pasiknak? Amelyik jó csajon van!


A színt meg a bőrszíned tónusa, hajszín, arcforma és az alakod függvényében válaszd meg. Teljesen mást fog hangsúlyozni egy egyszínű és mást egy mintás fürdőruha. Egy tanga esetében is a popsi formáját másképpen emeli ki egy hófehér és egy fekete.


Szóval az #1-es tételre visszatérve: sportolj, legyen formás popsid és tökminegy milyen színű bikinit veszel fel tapadni fognak rá a pasik :D (tekintetben mindenképpen, amelyiknek meg van vér a pucájában az meg is szólít)

2020. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyrészt alakfüggő és az is számít milyen a bikini szabása.


Ez mind lehet közönséges vagy ízléses tálalástól függően.

És ha egy jó testen van, a férfiak nagy része egy gyatrább darabot is szexinek talál.

2020. júl. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kép esetleg? Így eleg nehéz
2020. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Szex, csajszi???
2020. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!