Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Textilmentes szaunában meglepe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Textilmentes szaunában meglepett, hogy kis péniszű férfiak mennyit pucérkodnak, nem ciki a kicsi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mit csináljon TEXTILMENTES szaunában?
2020. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is kicsi, és szoktam meztelen szaunázni. És büszke vagyok a méretemre, nagy bárkinek lehet, azzal könnyű büszkélkedni, próbáld csak meg kicsivel ugyanezt! Nekem ez is megy. Tádám! 🙂
2020. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Vagy csak vérpéniszük volt.

A gyakorisok agyf asza. :D

2020. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít hogy egy textilmentes szaunában, vagy éppen egy nudin kinek mekkora van??? Oda szaunázni mennek az emberek nem azért hogy mások pötsét méregessék.
2020. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda az emberek nemem farokméregetésre járnak, és végképp nem azért, hogy az ilyen tudatlan, és kukkoló alpáriak mint te is kedves kérdező nézegessék őket. Elég egyértelmű, hogy semmi keresnivalód nincs egy textil mentes szaunában.
2020. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3:

???

2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

általában azok takarják akinek valami hiányosságuk van, vagy szégyellnek valamit. Ha egy kisebb méretű nyitott, nekem azt sugallja, hogy neki semmi szégyellnivalója nincs ha szexre kerül a sor.


A másik meg az, hogy nekem is apróra összemegy, sokkal kisebbre mint az átlag (látva a többi pasit az öltözőkben), mégis egy erős 17 centi és tudom, hogy ez átlag feletti méret.

2020. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szaunában nem illik mások pötsét bámulni
2020. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!