Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek milyen ciki dolgok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Veletek milyen ciki dolgok történtek már szex közben? PL. pukizás, orrvérzés.. Hogyan reagáljátok le? Úgy tesztek, mintha semmi sem történt volna, vagy nevettek...?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Punci puki.

De az is elég ciki volt amikor szoptam a srácot és egy idő után le állt neki.

Vagy amikor a srác nem tudta betenni.

2020. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
83%
Nekem egy igazàn jó kufirc utàn sikerült egy istentelen nagyot befingani. Ugye addig prosztatakeményítésre jó volt az a gàzmennyiség, de ahogy ellazultam, kicsúszott az egész 😏 mint egy hajókürt, olyan volt.
2020. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó ..én szakadtam rajtad ..nekem is a punci puki ...
2020. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm be szokott néha fingani élvezés közben.

Azt mondja annyira erős az orgazmusa hogy önkéntelenül kicsúszik.

Ez sajnos nem vigasztal engem ha nyalástól ment épp el.

2020. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

P.nci puki szinte mindenkivel fordult már elő, főleg ha olyan a póz amikor levegő tud bele jutni (pl. hátulról) és hevesebb kicsit a mozgás. Ez viszont egyáltalán nem ciki, teljesen természetes.

A "normál" puki is előfordulhat, összeszorítod a hasizmaidat, gátizmaidat, persze hogy képes kipréselni. Nevetni rajta egyet és kész. Persze ne randi előtti ebéden tolj be 3 tányér csilisbabot.

2020. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex után felálltam és akkor jött ki a punci puki, de több másodpercig tartott olyan mennyiségben ment be a levegő.
2020. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Orrvérzés már összejött egyszer, sötét volt, észre se vettük, azt hittük hogy csak jobban izzadok a kelleténél. Aztán a villany felkapcsolásakor jött a horror 😊csupa vér volt mindkettőnk arca.
2020. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó is jót nevettem .:D


Nekem az volt, hogy akkorát élveztem, hogy fingottam is egy hatalmasat mellé.

2020. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párommal történt ilyen, hogy ő fingott miközben oráloztunk. Bocsánatot kért, de nem vettem a lelkemre. L/27
2020. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!