Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Szóval egész pontosan szeretnék fogalmazni.

Valahogy úgy érzem hogy nem találom meg a helyem a szexben.

Imádok szexelni meg minden ehhez kapcsolódot ,de mostanában beszéltem valakivel aki mondta hogy mennyire jó volt és én így teljesen elgondolkoztam ,hogy szerintem nem az igazi a barátommal ,sokszor veszekszünk is emiatt ,megbeszélni próbáltuk ,de sosem változik semmi. Ennek ellenére elhagyni nem akarom mert szeretem nagyon.


De mégis felmerül:

Vajon ez minden amit kaphatok szexuális terén? Vagy lehet jobb is? Hogyan?


Nem tudom kicsit elveszve érzem magam.Ha valaki érzett már hasonlót ,akkor szíven meghallgatnám mi lehet a baj.


2020. júl. 6. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány é es a barátod? Mennyire tapasztalt?
2020. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
éves
2020. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
29 ,elég sok nője volt már
2020. júl. 6. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod vele megbeszélni, avagy mondod neki de nem érdekli, azért sem változtat semmit akkor tökmindegy hogy lehetne jobb, mert ugyanolyan fog maradni. A kezébe nyomhatnál egy 15 oldalas részletes útmutatót is, hogy mire vágysz, hogyan szeretnéd ha el sem "olvassák".

Arra törekedj, hogy megbeszéljétek, ha nem megy, akkor akármennyire is szereted meg jó vele stb. stb. az ágyban bizony egy önző figura és a te szexuális életed csak erről fog szólni nem többről.

2020. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak Te töröd magad, ha csak Te szeretnél változást, akár a szexuális élet minőségében, akár új tapasztalatok terén, addig ez a dolog, ez a vágy ott fog mocorogni a fejedben(ahelyett hogy a lábad között tenné) Senki sem lehet ennyire önző egy párkapcsolatban.
2020. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

"29 ,elég sok nője volt már"


Tehát neked ez számít, ez imponál.

VESS MAGADRA!!!

2020. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!