Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a max amit utaznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a max amit utaznátok egy szexpartnerért?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

attól függ milyen a partner

nem külsőre értem főleg, hanem milyen vágyai vannak, mennyire passzolunk, mi az amit "kapok cserébe"...


F

2020. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha minden klappol és nagyon vonzó a lány, akkor sokat, kis túlzással bármennyit.

Azért ez attól is függ, hogy tényleg csak nyers szexről van-e szó, vagy azért egy másfél napos program belefér-e.


Siman lemegyünk oda- vissza 800 km-t Triesztbe pizzázni és vásárolni párhavonta, néha spontán, reggel eldöntve (múlt szombaton is így tettünk), vagy Pestre oda- vissza 500-at egy koncert/színház/látogatás miatt párhetente (legalábbis a vírus előttig így volt).

Tempomat be valami podcast-tel, aztán észre sem veszed és ott is vagy.


Anno találkozgattam egy Berlinben tanuló magyar lánnyal, hozzá minimum havonta kirepültem a schwechati vagy pozsonyi reptérről.

Pont negyedannyiba szokott kerülni akkoriban a jegy (~5000 Ft), mint egy pesti forduló, szóval a távolság nincs mindig arányban az árral.

2020. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel mint a 2.válaszoló.
2020. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50 km volt a max L
2020. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utca végéig
2020. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
HA fele költséget állja akkor akár 50 km-t is.
2020. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják a szexpartnertől függ. Volt hogy Bp-Szeged távolságot simán megtettem, de 6-8-10 órát már csak akkor utaznék ha nagyon-nagyon vonz, izgat a partner, vagy ismerem már személyesen (akkor többet is utaznék, főleg ha nem csak 2 órás együttlétről van szó).
2020. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Siman szexert nem utazok , 1-2-3 napot szanjunk egymasra. Varosnezes kirandulas, vasarlas na meg a szex reggel delbe este :) ..

A tavolsagmind1 ha jo a tarsasag is meg a szex is . Leghosszabb utam Dublinba volt ... egy ismeros par hivott ki...

2020. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha "olyan" a lány, akkor belefér nagyobb távolság is. Vagy akár állom az útiköltségét. 😀

48+Ffi

2020. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bármennyit amennyiben érzelmileg megéri, és nem csak játék vagyok a számára.

F

2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!