Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondolnátok, ha meglátnátok Tinderen/társkeresőn valakit, akinek a képén csak egy dekoltázs szerepel arc nélkül, a bemutatkozásában meg az, hogy életre szóló komoly kapcsolatot keres? :D

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem róla készült a kép, de ezt ugye nem lehet megmondani ennyiből.

2020. júl. 7. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
nem tudnám komolyan venni
2020. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát én sem tudnám komolyan venni, vagy ne legyen semmi vagy ha igen akkor egy teljesen normális kép legyen.

F

2020. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy egyszer bejátszok egy ilyet (sosem ismerkedtem még interneten társkeresési céllal). Az a része mondjuk igaz lenne, hogy minél tartósabb kapcsolatot szeretnék, csak azt nem feltétlenül olyan platformokról szándékozom "összeszedni", mint a Tinder, de ha valaki rám írna azért, mert szórakoztatónak találná ezt a hülyéskedést, az lehetne egy jó alap.
2020. júl. 7. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
En szexpartnerkereson tettem fel ilyen kepet L
2020. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én igazából nem hiszem, hogy viccesnek tartanám, nem venném komolyan, ennyi.
2020. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Regisztraltal mar ferfikent? Egy a prosti hirdetesek kozul, amihez viszont nincs arc, szoval nem tul eros hirdetes.
2020. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Csomó ilyen nyomorult csaj van. egy dekoltázs., egy pár láb, egy macska, egy tájkép, vagy egy rohadt gyümölcsöstál, és komolyat keres, melyik életképtelen mindenmindegy pali az aki az ilyeneket jobbrahúzza? Tuti vannak ilyen pöcsök is, de engem idegesítenek. Én jelenteni szoktam az összes ilyet.

Én még azt sem húzom jobbra, aki csak melltől felfelé látszik az összes képén, nem véletlen általában. :D

2020. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Te tulajdonképpen azt nehezményezed, hogy nem látszik az adott nőből ebben az esetben kb. semmi? Mert akkor fejben behelyettesítheted a sima dekoltázst egész alakos pucér képpel is (bimbókat, nemi szervet kitakarva), itt most a komoly kapcsolat meg a r!bancos (bár ezt a szót nem szeretem) kép kontrasztján van a hangsúly. Mondjuk nem tudom, vannak-e, akik így regisztrálnak és komolyan gondolják, nehezen tudom elképzelni.

2020. júl. 7. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Igen azt nehezményezem, pasi vagyok, a látvány fog megtetszeni.

És nem kell pucér pinnahúzogató képet kitenni, csak látszódjon hogy nőről van szó, vagy egy arcra tűrhető dinoszauruszról.


Fejben mit helyettesítgessek? Aki ennyire nagyon sejtelmeskedni akar egy kép alapú társkeresőn, az takargat valamit, nagyon.

2020. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy fogalmazd át magadban az eredeti kérdésemet a következő módon: "Férfiak, ti mit gondolnátok, ha meglátnátok Tinderen/társkeresőn valakit, akinek szélsőségesen k**vás képe van, a bemutatkozásában meg az áll, hogy életre szóló komoly kapcsolatot keres?"

És akkor válaszolhatsz eszerint.


"Igen azt nehezményezem, pasi vagyok, a látvány fog megtetszeni."

Ha találkozol valamivel, ami számodra nagyon humoros (most függetlenül a kérdésemtől, csak úgy általánosságban), és tudod arról a dologról, hogy egy olyan nőnek a fejéből pattant ki, aki hozzád hasonlóan társat keres éppen, akkor nem leszel kíváncsi arra, hogy vajon ez az illető milyen ember lehet?

2020. júl. 7. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!