Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fityma érzékenység/fájdalom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fityma érzékenység/fájdalom? Mit lehet tenni ez ellen? Sikosító?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy 25 vagyok és még nem voltam 1 lánnyal sem, tehát szűz vagyok. Mostmár viszont kinéz egy. :)


Viszont én elég érzékenynek érzem a fitymámat, pl. nagyon kellemetlen, ha a saját kezemmel úgy nyúlok magamhoz, hogy közben hozzá ér a kezem. (csak a bőrt szoktam húzgálni rajta)


Ha úgy próbálom "eltenni", hogy hátra van húzva rajta a bőr, és hozzá ér a boxer/hasfalam, az is kellemetlen érzés.


Ezek alapján úgy gondolom, egy lányban ha benne lennék, az is elég rossz lenne.


Nektek mi a tapasztalatotok? Hogyan működhet ez? Sikosító segíthet?


Ti éreztetek hasonlót? Hogyan lehetne kezelni?


2020. júl. 7. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem a fitymám érzékeny, hanem a makkom
2020. júl. 7. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen lesz az elején,de 4nap után elmúlik.Hordd hátrahúzva a fitymád!És is így hordom évek óta.
2020. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi


Ha mondjuk hátrahúzom, és a makkom jobbra-balra húzom a hasbőrömön, az fájdalmat okoz.


Más is így van ezzel, vagy túlérzékenységre utal?

2020. júl. 7. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is erzekeny, talan ennyire nem, mint neked, de a punci/segg olyan puha sikos, hogy nem lesz ott erzekeny, ne aggodj. Csak jo erzes. Ki van ez talalva. :D
2020. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

11éve hátrahúzva hordom én is.

Az elején kellemetlen volt,de 1 7 után megszoktam.

Sokkal jobb fedetlenül!

2020. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem sokáig fityma szűkületem volt nem foglalkoztam vele ahopgy te én is csak a bőrt huzigáltam ezért nem érték ingerek amit javasoltak az is jó hogy hord hátra húzva ha tudod fürdésnél tisztítsd meg rendesen hátrahúzva érj hozzá törölközővel kézzel minél többször idő kell hozzá de egyre inkább hozzá szokik.

Nekem pl az orál is rossz volt ez miatt

2020. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!