Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akiknek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akiknek bejönnek az idősebb pasik, nektek ez mindig is így volt?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mióta van ez és mekkora korkülönbség izgat?
2020. júl. 7. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Idáig a legkevesebb az 7 év volt. A legtöbb 29 év különbség. :)

2020. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen


Már 12 évesen is az osztálytársaim apjára meg a tanáraimra gerjedtem.


most 20 éves vagyok, férjem 42.

2020. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen mindig jobban bejöttek a min 10 max 20 évvel idősebbek. Hatàrozottak, èrettek, férfiasak.
2020. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a fiatalabb lányok izgatnak viszont olyan "túlságosan" nagy korkülönbséghez nem volt szerencsém. Vajon miben lehet más, mint egy tapasztaltabb lány/nő? Erre nem muszáj válaszolni csak hangosan gondolkodtam :)
2020. júl. 7. 23:32
 5/10 anonim válasza:
38%

Igen, mindig is 18-22 évvel idősebb partnereim voltak.

Szerintem játszadozósabb, bevállalósabb a fiatalabb csaj. Persze ez csak egy átlag.

2020. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Hol lehet ilyen beállítottságú lányokkal megismerkedni? 🤔

48+Ffi

2020. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindig is az idősebb (15-22 évvel) férfiakhoz vonzódtam, de ezt nagyon sokáig nem tudtam magamról. Tetszett régen a tanárom, az egyik szomszédunk, még az egyik futár is, aki gyakran hozott csomagot.. mind idősebb volt. Bezzeg a korombéliek nem fogtak meg, bár láttam sok jó pasit, de nem mzogatták meg a fantáziám. 19-20 éves korom körül kezdtem rájönni csak, hogy azért nem működnek a kapcsolataim, mert valamiért egyátlalán nem vonzódom hozzájuk szexuálisan (csak korban hozzámillőkkel voltam). Amikor meg jobban megismertem és megkedveltem egy 20 évvel idősebb férfit, aki ráadásul nagyon jól is néz ki, róla sokszor álmodoztam, fantáziáltam vele néha, és ekkor jöttem igazából rá, hogy nem azzal van a baj, hogy nem tudok szexuálsian izgalomba jönni meg ilyenek, hanem hogy csak nem a korombéliekkel..
2020. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig az idősebb pasik tetszettek, most meg a szakállas öszűlő na az totál begerjeszt.
2020. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 voltam mikor észrevettem, hogy szexuálisan csak a 30+ férfiakhoz vonzódom. 19 voltam mikor egy 32 éves pasival összejöttem, fél évig voltunk együtt. Utána alkalmi kapcsolataim voltak, a legidősebb 46 volt. Most 22 vagyok
2020. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9!

Ha kedvet kapnál egy 50-eshez, szólj! 😉

2020. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!