Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek mitol lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mitol lesz szexualisan vonzo egy ferfi?

Figyelt kérdés
Tehat mitol mondjatok azt hogy na o az aki most azonnal teperjen le.

2020. júl. 8. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Az en parom azt szereti bennem a testemen kivul, hogy hatarozott vagyok es mindenrol van velemenyem, illetve mindig tudom mit kell mondani. Egy szoval a vakeromat csipi.:)

23F

2020. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem tul alacsony, helyes, nem tul izmos, de nem is tul vekony, mely ferfias hang, elegansan oltozkodo, hatarozott.

Persze ez csak pár kulso tulajdonsag.

Ha megvan a kolcsonos kemia, akkor mehet.

2020. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Legyen férfias, de ez nem azt jelenti hogy legyen izmos, csak széles vállak, férias kezek, és legyen a tekintete is hívogató, véletlenül de anya pici fia, vagy kocka vagy félénk(kivéve ha csak miattam van, az aranyos)
2020. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Számomra a mélyebb, rekedtesebb hang, tüzes tekintet, eres kez, kicsit tonusosabb test, es ami sajnos sok embernél ritka, de az erotikus kisugárzás, mikor valakire ranezel es arad belole az erotika awh
2020. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!