Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, ha elélvezéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha elélvezéskor befogom a húgycsövet? Vannak veszélyei, és ha igen mik?

Figyelt kérdés
Hallottam màr sokat az ilyen típusú elrontott orgazmusról (azt hiszem retográd ejakulàciónak, injakulációnak és száraz orgazmusnak is nevezik), és ki is akartam próbàlni, viszont utànaolvastam és azt találtam róla, hogy meddőséget okozhat, mert a húgyhólyagba kerül az anyag, valamint elég fàjdalmas. Viszont sok olyat is olvastam, hogy az emberek rendszeresen csináljàk ezt. Szóval mi igaz ezekből? Milyen érzés befogni közben a húgycsövet? Olyanok válaszát vàrom, akik próbálták már.

#orgazmus #veszély #fájdalom #elrontott orgazmus #injakuláció #retográd ejakuláció
2020. júl. 8. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ne csináld, tényleg veszélyes.
2020. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Fesszitő érzés és ennyi!
2020. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen veszélye nincs. Nem fájdalmas, nem kerül vissza a húgyhólyagba - ha kerülne is akkor sem okozna gondot, az ondóban semmi mérgező nincs.

Ezt úgy hívják elszorításos ejakuláció, elélvezel de az "anyag" nem jön ki. Sok értelme szerintem nincs, akkor már jobb ha jön minden aminek jönnie kell :)

2020. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Én sokszor kaptam már ilyet. Nagyon izgató tud lenni.
2020. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm szokta csinálni néha. Elképesztően jó érzés, bajom még sose lett tőle.
2022. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!