Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elakarom tüntetni a bimbóma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elakarom tüntetni a bimbómat akkor van rá vmi termék, vagy itt már csak a műtét segít? 22L

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik a bimbó, és a bimbóudvarom se. A bimbóudvar kicsit nagy, és emiatt elég gátlásos vagyok. Van vmi tapasz amivel el lehet tüntetni? Olyan mint pl a bimbóvédő a ruháknál?
2020. júl. 9. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem tetszik, vagy a pasidnak?
2020. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik.
2020. júl. 9. 10:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyél gátlásos, ez csak téged zavar nem hiszem emiatt párkapcsolati próblémáid lehetnek majd, illetve ha majd babát szeretnél sem biztos hogy jó ötlet, egyébként nem hallottam még ilyenről úgy bocsi segíteni nem tudok.
2020. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel egy férfinek, akkor ugy fogsz neki tetszeni, ahogy vagy. Viszont az kiàbràndìtoan hathat, ha eltorzìtod a tested.

Amugy biztos sok férfinek tetszene. Ami biztos, hogy egy férfinek sem tetszene, egy olyan nö, aki leoperàltatta a mellbimbojàt.

2020. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Nem leoperáltatni szeretném, csak kisebbíteni a bimbóudvart.

2020. júl. 9. 10:26
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy parízereid vannak? Nem baj az. Ez legyen a legnagyobb hibád. 🙂

Ha minden más stimmel el is vennélek feleségül.

2020. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora az a bimbóudvar és mekkora cicihez? Mert én például szeretem ha nagyobb. Persze biztosan van egy olyan méret, ami már nem esztétikus.

De meggyözödésem, hogy a természetes mindig szebb, néhàny egyedi eset kivételével. Az a gondolat viszont elszomorì, hogy egy nö az amugu szép mellét àtalakìtsa, és ezért vàllaljon torturàt. Aztàn lehet, hogy az àtalakìtott sem tetszik.

2020. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pszichológussal próbálkozz, más problémád nincs.
2020. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan megoldásról nem tudok, ami nyom nélküli.

Hidd el egy heg, vagy bármi hasonló SOKKAL jobban fog zavarni, mint a nagy bimbóudvar, ami természetes, és amúgy a legtöbb pasinak bejön :)

Az enyém is elég nagy, régen zavart, mondjuk ennyire nem, hogy gátlásos legyek miatta, és felesleges is. A cicitől megvesznek a pasik, ha kicsi, ha nagy :) És a legtöbbeknek épphogy tetszik a nagy :)

2020. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön a méretes bimbóudvar. Ellenben a műtött cici...
2020. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!