Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet elkápráztatni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elkápráztatni egy pasit az ágyban?

Figyelt kérdés
Anál, szájba élvezés, masztizok előtte neki... ilyesmire gondolok. Mi a tuti tipp?
2020. júl. 9. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tudakold meg, hogy mire vágyik a párod, mindenkinek más. Engem orál nem annyira káprázat el, de prosztata izgatása kellemes meglepi lenne.
2020. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem lehet általánosítani. Minden pasinak más igényei vannak, másra gerjed. Én konkrétan a mélytorkos- szájbaélvezős orálért vagyok oda. 40/f.
2020. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Tuti tipp nincs, mivel mindenkinek mások az igényei. Sokan megőrülnek, ha pl. masztizol előttük, nekem az nem különösebb élmény. Sokan mondják majd biztos azt, hogy ha lenyeled, nekem alap és csodálkozok, ha egy nő nem teszi meg; ugyan így a normál szex része az anál is szerintem.

Mondjuk, ha húznál egy pelenkát, belepisilnél és tisztába tehetnélek a nyelvemmel utána, na az már döfi lenne!

2020. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szép és ápolt testtel, meg még szűk pinával.
2020. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdeményezel és újítasz, olyat mutatsz amit előtte nem, merész vagy és bevállalós, az a legtöbb pasinak bejön. Mivel ezt a kérdést feltetted, már jó úton jársz :)
2020. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hüvelyizmait tudja mozgatni.

Ha kuvara élvezi a szexet.

Ha aktív, kezdemenyező, beszèl közben arról amit érez.

Obszcén szöveget nyom, nevén nevezi a dolgokat és nem finomkodik.

2020. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljes átéléssel oda teszi magát, mindenben amit szeret, szeretünk!!!

F

2020. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Troll.
2020. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberismeret. Ne az átlagos férfinek akarj imlonálni hanem annak akivel vagy.


Ne színlelj. Ne vállalj be olyasmit ami kellemetlen, nem indít be, mert tutira kilóg a lóláb és az gázabb mint csak simán nem belemenni.


Merd élvezni a szexet, ne csak a pasidnak asszisztálj.

2020. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Kamu. Egyébként melyiket mivel...
2020. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!