Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen nőt képzeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen nőt képzeltek el magatok mellé hosszútávra? Milyen egzisztenciával éljen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Karrierista: minél magasabb pozíció betöltése, gyerek nélkül, házimunkát nem végezve (bejárónő,étel rendelés megteszi)
Egyenrangú: hasonló beosztásban dolgozó, háztartásban fele-fele arányban tevékenykedő, akár gyerekkel
Családanya: nem számít mit/mennyit dolgozik/keres, önállóan vezeti a háztartást, gyerek(eket) nevel
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3.
2020. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

A gyerekek persze tőlem! ;)

2020. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyilván, a gyerek(ek) közös

A második és harmadik opciónál is, így értettem 😊

2020. júl. 9. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
egy sub nő, dolgozzon amíg az alapokat elérjük, de utána család nevelés, tehát az első gyerekig mindenképp dolgozzon, később meg meglátjuk, ha negatív hatással van rá az otthoni dolog, akkor mindenképp elküldöm dolgozni
2020. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
A legtöbb férfi önbecsülését bántja, ha a párjának jobb munkája van, többet keres, önálló és nem egy pátyolgatni való kis őzike típus aki segítségre szorul. Egy komoly nő mellett nem tudják eléggé férfinak érezni magukat, aztán persze mennek megcsani hogy egy kis visszaigazolást kapjanak
2020. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy FÉRFI egyenrangú partnernek tekinti a párját, büszke a sikereire, nincs kisebbrendűségi érzése ha a párjának sikerei vannak, vagy éppen többet keres. Az ágy az más kérdés (BDSM) :)

Legyen viszont NŐ, ne karrierista, de ne is kitartatni akarja magát, a személyiség sokkal többet számít egy kapcsolatban.

2020. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből leginkább a kettes. A házimunka legyen elosztva, ne az egyik félnek kelljen csak csinálni. A beosztás tökmindegy. Egy kapcsolatban egyenrangú mindkét fél. Nyílván gondoljon a jövőjére, de ne csak a karrierje körül forogjon az élete. A család legyen nála az első, de néha hozzon önző döntéseket is. És persze tudjon nokedlit szaggatni!
2020. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalább feleannyit keressen mint én. Legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy a túl nagy anyagi különbség csak feszültséget okoz.
2020. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyenrangú, tehát ugyan úgy alkalmazkodni tudjon a világhoz, ahogy én, ha ő keres kevesebbet vagy nincs munkája, akkor támogasson lelkileg (testileg) ha neki nincs, akkor én teszem meg ugyan ezt. A lényeg hogy senki ne használjon ki senkit, most pár százezer forint ide vagy oda az nem számít ha szeretem. Nekem inkább az intellektusa számít hogy tudunk-e miről beszélgetni.
2020. júl. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keressen jó sokat, többet mint én!😁
2020. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!