Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A partneremmel megtörtént az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partneremmel megtörtént az első intim időtöltés, de nem volt közösülés. Viszont jelenleg 7 napot késik a menzeszem, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi eséllyel lehetek várandós, ha csak petting volt? (orális szex és minimális ujjazás)


A vérzésemről általánosan el lehet mondani, hogy pár napos csúszás mindig megfigyelhető volt, nagyon ritkán egy hetes csúszás is, de alapvetően mindig rendszeres és időben megjön. (ez a pár nap általában 1-2 nap)


Figyeltünk arra, hogy ne érintkezzenek a nemiszervek.

Az előváladékot is próbáltuk minél többször törölni.

Miután "elment", mindketten kezet mostunk, de ő nem mosdózott, így félő, hogy maradhatott még a húgycsövében spermium.


Az egyetlen aggasztó gond itt a (jelenleg) késő menzesz, valamint az, hogy nagyon sok előváladéka keletkezett, így félő, hogy esetleg az a kézen maradva tartalmazhatott spermiumokat ujjazás előtt (rövid ideig tartott, 1 perc max)


Vajon lehetséges, hogy ekkora stressz van rajtam (főképp a kapcsolat és a fenálló terhesség az ok), ami miatt a hormonháztartásom ennyire megborult, így eredményezve a menzesz késésért, vagy mindezt olvasva, úgy vélitek, hogy inkább esélyes a várandósság lehetősége?

Erre utaló jelek, hogy néha görcsölt a hasam és 1-2 napja kicsiny hányingerérzésem van, ha esetleg valamiből sokat eszem (eddig erre sem volt példa)

(a legelső alkalom a várt vérzés előtt olyan 2 héttel történt)


Érdemes még azt is megemlíteni, hogy sosem végeztem önkielégítést, ezért teljesen ismeretlenek voltak azok a érzések számomra, amiket a partnerem adott nekem. Ez vajon mennyiben befolyásolja a helyzetet?


Meglehet mivel még sosem nyúltam azokhoz a részekhez, így a testem szokatlanul reagált rájuk? Nektek volt ehhez hasonló esetetek?


Privátban is várok választ, írjatok nyugodtan, előre is köszönök minden választ.



#terhesség #orális szex #előváladék #esetleges várandósság
2020. júl. 10. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy terhes, csak szorongsz.

De vegyél egy tesztet biztos ami biztos.


És hogyhogy nem végzel önkielégítést?

2020. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar egy illatszerboltban megvasarolhato, legmegbizhatobb terhessegi teszt minden gyakoris valasznal tobbet mond.
2020. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapjan szerintem nem vagy terhes. Viszont.. nekem, amikor elkezdtem a szexuális életemet, volt, hogy késett a menstruációm nem is egyszer, szóval ez is állhat a háttérben. :)

Figyelj, szerintem nem ciki venni egy terhességi tesztet (én is nagyon paranoiás voltam mindig, szóval bem egyet vettem már), legalább megnyugszól tőle. :)

2020. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindig késik pár napot neked,hanem eleve annyi nappal hosszabb a ciklusod. Figyeld ki legközelebb és úgy számold innentől.

2. A ciklus első napja és az ovuláció napjáig ha ér stressz, akkor késhet. Utána való aggódás miatt nem. Mert a menstruáció és a pete kilökődése között eltelt idő duplázódik. Így lejárt idő adja meg,hogy mikor jön meg. (Nekem 28 napos tényleg a ciklusom. De most nem a 14. napra jött az a nyálkás folyás, hanem a 16.ra. Így természetes,hogy késett 2 napot.)

3. Előváladékban csak akkor van sperma,ha már egyszer elment az Uriember. Semmi köze a két folyadék termelődésének egymáshoz. Max ha egyszer már elment, akkor menjen el pisilni. A savas húgy kimossa a lugos spermát.

4. Nekem is volt változás eleinte az első ilyen alkalmak után. Ez úgymond tényleg stresszelheti a szervezetet. Talan mentálisan is,hiába nem érzed.


Nyugodj meg, 100% hogy nem vagy terhes. 😊

2020. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj és persze kihagytam,hogy min. 10 nap mig a méhnyálkahártyába beépül a "baba". Több hét mire olyanokat észlelsz amiket leírtál. 😊
2020. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!