Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi erényöv hordása nyáron?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi erényöv hordása nyáron? Lehetséges hosszútávon, mennyire higénikus?

Figyelt kérdés

van egy műanyag erényövem de ilyen nagy melegben nagyon bele"fülled" a farkam

szóval nem túl jó az illata

barátnőm szeretné ha rajtam lenne egész hétvégén, de nem veszélyes higénia szempontjából?



2020. júl. 10. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
ha mosod rendesen nincs vele gond!
2020. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De veszélyes. Simán begombásodhat a farkad. Én nem tenném.
2020. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, hülye kérdés de azt le lehet venni csak úgy vagy sem?
2020. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Jesszusom, férfiként inkább gerincet hordj (elég is volt mára a Szexualitás kategóriából...).
2020. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

4: +1, én se jövök ma már fel ide.


27F

2020. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem hagyd a csaba baratnovel egyutt.

De veletlenul egy olyan erzesem van, hogy te akartad, hogy a baratnod dominasat jatsszon, es most o hozza a karaktert.

Vagy ennyire butus es feltekeny komolyan??

2020. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
A sok fogyi még mindig nem bírja ki hogy ne pofázzon olyan kérdés alá, ami nem az ő fétise.
2020. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1: majdnem minden este lekerül mosdás céljából. ez az első alkalom, h egész hétvégén rajtam lesz. de remélhetőleg 2 és fél nap, még nem olyan sok.

#3: Nem tudom levenni a kulcs nélkül :) csak a barátnőm tudja. Persze ez csak egy műanyag játékszer, szóval ha nagyon akarnám, szét tudnám törni az egészet, csak azt elég nehéz lenne kimagyarázni

6: jól gondolod, én (is) akartam h kirpóbáljuk a bdsm-et, az erényöv amúgy közös ötlet volt, bár itt egy kicsit elszámoltam magam, azt hittem csak néha lesz rajtam büntetés céljából, de ehhez képest a barátnőm egyértelműen azt akarja h folyamatosan hordjam. ami amúgy nincs annyira ellenemre, csak hiába izgalmas elég sok kényelmetlenséggel jár.

általában minden nap estefele lekerül egy rövid időre, de most elutazott a barátnőm hétvégére, és azt akarta hogy maradjon rajtam, nekem meg nem volt választásom :)

2020. júl. 11. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Vegyetek fém ketreces övet, az jobb hosszútávra, kényelmesebb is.
2020. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ez még nem is olyan beteg vágy, hogy így le kelljen szidni a kérdezőt vannak sokkal rosszabbak is ennél. 23F
2020. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!