Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legcikibb szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb szex sztoritok, Ami tényleg kínos, vagy vicces volt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem vettem észre hogy elélvezett a pasi. Szedtem gyógyszert, szóval bennem ment el. De kicsi volt neki, nem is igazán éreztem hogy bennem van, hangokat sem adott ki közben. Pózt váltottam volna, de akkorra már nem is volt merev...
2020. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerősnőm velem akarta elveszteni a szüzességét és a végén kérte, hogy ne élvezzek a szájába, de az arcára mehet. Szegénynek akaratlanul belőttem az orrába, ami át is ment a szájába a nagy ijedtségben, meg természetesen az arcára ahogy elkapta utána. Akkor nem nevetett, de utólag nevetett rajta, hogy headshot.. 😆
2020. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Nem akarom legépelni még egyszer, de én kérdésem volt.

2020. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ablak alatt csináltuk, a csaj az ölemben ült és lovagolt. Az 5 éves öccse meg be akart jönni a szobába. Az ajtót zárva találta, de a kis rohadéknak eszébe jutott hogy utca felől van alacsony (nagyon nagyon alacsony) ablak, nyár van, meleg van, biztos nyitva lesz.

A kissrác szó szerint beesett kettőnk közé az ablakon át.

2020. júl. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Tartottunk egy házibulit ahol eléggé összemelegedtem az egyik fiúval. Sajnos csak olyan szobák voltak ahol már volt egy-két pár, vagy már aludtak ott. Így az utóbbit választottuk. Igazából a reggel volt vicces, hogy a fiú aki aludt, semmit sem vett észre abból ami a szobában történt. Pedig én aztán nem vagyok csendben. 😂
2020. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer apukám ránk nyitott. Nem elég hogy nem voltunk betakarózva párommal, de még ráadásul olyan pózban is voltunk, hogy apunak tökéletes rálátása volt a dologra. Látta, ahogy a párom farka mozog a puncimban. Ledöbbent, de nem szólt semmit.


Exem pedig egyszer olyan volt, mint Jim az amcsi pitében. Nekifutásból fel akart ugrani az ágyra, de leesett xD

2020. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Efotton a sátorba próbáltam megdugni egy molett csajt és haver bejott részegen. Gáz volt.
2020. júl. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!