Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek fájdalmat anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek fájdalmat anális szex után (csak utána)?

Figyelt kérdés
Barátomnak nagy mérete van (5,7 cm vastag), mindig alaposan előkészít, előjátékkor beteszi a plugot vagy fokozatosan tágít ki 3 ujjnyira és mikor már nem szorít az ujja nagyon, akkor teszi be a péniszét. Közben nagyon jó érzés mikor csinálja, de ahogy kiveszi, akkor kezd el fájni a popsilyukam és pár óráig ülni is kellemetlen utána. Nagyon fel vagyok izgulva, én is kívánom, nem kényszerből csinálom.

2020. júl. 12. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Aranyered lehet, az szokott fájni popsiszex után. ( igazság szeront, előbb kezelni kéne, es utàna análozni, ez csak jótanács)
2020. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs aranyerem.
2020. júl. 12. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Akkor túl vastag neki és felszakìtja a nyîlást. Más tippem nincs,bocs
2020. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg gondolom véreznék, de azt sem szoktam.
2020. júl. 12. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 4 centi is elég vastag tud lenni, nem hogy az 5,7.

Szerintem is a vastagság miatt kellemetlen utána.

2020. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom. Nekem mondjuk nem szokott fájni. A durva az, hogy ha punciba csináljuk, akkor orgazmusnál nagyokat élvezek, popsiba ha orgazmusom van, akkor néha összepisilem magam. Én ezt nem értem, bár a partnereim meg ezt valamiért szeretik
2020. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem lenne jobb inkább egy orvost kérdezni? Tudom, hogy ez nem éppen a legkellemesebb téma, de ő pontosabb választ tudna rá adni.
2020. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert vastag.
2020. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!