Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak engem izgat elképesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem izgat elképesztő módon? Ti is szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, direkt hetero kategóriába írtam ki!

Azt vettem észre, hogy elképesztő módon meg tudok őrülni a kissé megizzadt golyóim illatától. Nem tudom már hány éve van ez, de most jöttem rá kristálytisztán, és kezdtem extázis állapotba esni tőle igazán. Napközben ahányszor csak tehetek az ujjammal végig simítóm a golyóim, vagy a lábam és a nemiszervem között elhúzom, majd rögtön az orromhoz emelve nem tudom visszafogni a mosolyom, olyan gyönyörű érzés fog el.

Itt jön tehát a kérdés: Szerintetek ez normálisnak mondható? Illetve ti is szoktatok szagmintát venni a lenti paradicsomból?

Időnként furán néznek az emberek a buszmegállóban például, mikor elvégzem észrevétlenül a rituálém, de szerintem teljesen átlagos emberi dolog, és senki mást nem zavarok vele.

Nem vagyok homo, mások szaga nem érdekel, csak az én fenomenális illatom vonz nagyon!



2020. júl. 12. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Időnként furán néznek az emberek a buszmegállóban például, mikor elvégzem észrevétlenül a rituálém"


Ezek szerint mégsem annyira észrevétlenül.

2020. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Hát nekem ez elég fura. És taszító. Bocsánat.
2020. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is szoktam szagolgatni a puncimat. És az is izgat, ha egy férfinek kicsit érett farok szaga van.
2020. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális...mármint,te dolgod de nem hiszem hogy 100-ból 99 ember azt mondaná,hogy szokta csinálni és örömet szerez neki...én is megcsinálom otthon amit te, de én inkább olyankor elmegyek letusolni
2020. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondhatnék...kicsit gusztustalan ilyeneket olvasni, ráadásul már a nyílt utcán is gyakorlod ezt a valamit. Nem adok sokat és meglincselnek a népek, mint veszélyes mutogatós bácsit :D Hagyd a zacsi szagolgatást otthonra. Ne rémisztgess másokat :D
2020. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

otthon azt csinálsz amit akarsz, de ha a buszmegállóban is az izzadt zacskódat szagolgatod, az nem normális

maszturbálni sem kezdünk a buszmegállóban, szóval ne csináld

2020. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!