Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti milyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen esetben utasítotok el egy nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy pasi. Gondoltam rá, hogy írok neki, finoman utalok rá, hogy nagyon kívánom és le szeretnék feküdni vele (bár jobb lenne komolyabb is). Nem vagyok 10/100as bombázó, de igényes vagyok és adok magamra. Mégis félek a gondolattól is, hogy elutasít majd.


Pasik, ilyen esetben mi az, ami nektek annyira kizáró ok lenne, hogy nemet mondjatok?

(A pasi szingli jelenleg.)


2020. júl. 12. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem mész semmire, hogy számunkra mi a kizáró ok, mert nem velünk akarsz lefeküdni, hanem azzal a bizonyos férfival. Ha ő történetesen homoszexuális, akkor, ha megfeszülsz, akkor sem fog lefeküdni veled. De nyugi, jók az esélyeid, a férfiak általában élnek az ilyen lehetőségekkel.
2020. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan nálam, nekem mindegy.
2020. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem meleg. :)

Köszi a válaszokat. Várom még tovább.

2020. júl. 12. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából van pár viselkedési forma ami majd minden férfinél kiveri a biztosítékot,ilyen a hiszti,a ragadás,az értetlenkedés,féltékenykedés,butaság. Jó hír hogy ezek közül egyikből sem kapott ízelítőt tőled, így jó eséllyel pozitív lehet a próbálkozásod. Az hogy igényes vagy és adsz magadra, jó pont, de óvatosan a vakolattal! Többnyire a természetesség hívei vagyunk,erre ügyelj.
2020. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be külsőre, nálam sansztalan egy nő.
2020. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így általánosítani,van aki a guruló követ is megb..ná,mèg akkor is ha büdös és csúnya,valaki meg olyan piperköc hogy ha megfeszülsz sem tudod ágyba huzkodni,tehát tessèk kicsit tapogatozni nála,de szerintem elèg jó esèlyel indulsz nála ha nem vagy magadhoz igènytelen..
2020. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem jössz be külsőre illetve ha személyiséged nem tetszik akkor sem.

F

2020. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor,ha nem tetszik.
2020. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fideszes.
2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!