Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg működik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működik?

Figyelt kérdés

Talán smpixie az oldal neve, ahol láttam csomó olyan domina hirdetést, akik fizetősek, viszont nyíltan leírják hogy az a céljuk hogy a szub pasikat lehúzzák anyagilag, és még benne is van a profil leírásában hogy nem is fognak találkozni csak talán majd egyszer ha jó szolgálatot teljesít a pasi.


Szerintetek tényleg vannak olyanok akik fizetnek az ilyen lányoknak?


Illetve ha te ilyen lány vagy aki már csinált hasonlót, mi a tapasztalatod vele?


Emellett tudtok az smpixie hez hasonló külföldi (angol nyelvu) oldalakat?


2020. júl. 13. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik, akik tényleg fizetnek nekik csak előtte nem árt meggyőzödni, hogy nem kammu a hírdetés. Illetve azert nem teljesen a semmiért fizetnek csak nincs szex, ahogy klasszikus dominánnal se.

A findom egy létező fetish, a femdom egy formája.


Ha érdekel nekem is bejönn és fizettem is már ilyen "szolgáltatásért" és jó érzés.


F/42

2020. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Findom-nak hívják ezt és elég elterjedt külföldön főleg.

2020. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Redditen is sok subreddit szól ilyenekről.
2020. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért te is ilyen csaj akarsz lenni?
2020. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!