Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az alábbi két pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az alábbi két pasi közül ti melyikkel lennétek inkább kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Nem annyira megértő veletek, nem igazán passzoltok össze, de az ágyban tökéletes, vad, szenvedélyes szerető
Tökéletes érzelmi összhang, egyedi kötődés, de az ágyban hosszabb távon is ügyetlen marad
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Első. Bőven elég volt a 2. fajtából.
2020. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az elsővel még össze lehet csiszolódni, de a 2. tuti katasztrófa hosszútávon. L
2020. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyikkel sem
2020. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyikkel sem. Nem kell belekényszeríteni magadat ilyen helyzetbe csak azért hogy ne egyedül legyél.


22/N

2020. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Arany középút nincsen?

Miért mindig a két szélsőséges esetek?

Egyikkel sem.

Az elsővel pláne nem. A másodikkal abban az esetben ha az ágyban egy idő után hajlandó pozitív változást mutatni a fejlődésre.

2020. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

#3,#4,#5 Ezek aztán nagyon kreatív megoldások. Szerintem nem az volt a kérdés, hogy miért a tökéletes pasit választanátok. Naná, hogy az kell. :D

Ez egy elvi kérdés. Senki nem kért rá, hogy gyere össze bármelyikkel. Csak annyi, hogy a kettő közül melyik szimpatikusabb INKÁBB.

Én szégyellem magam helyettetek is amiért a legkönnyebb választ adtátok.

2020. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Inkább 2.

Lehet tanítgatni, szerintem nincs reménytelen eset.

Ha orgazmusig el tud juttatni, gond egy szál se. :)

2020. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Az első tökéletes lenne szexkapcsolatra, de rendes párkapcsolatra egyértelműen a második. Semmire sem megyek azzal a pár fantasztikus órával, ha a maradék 21-22 borzalom, elviselhetetlen vele.
2020. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


A kérdés az volt, hogy melyikkel lennétek inkább KAPCSOLATBAN. Nem az, hogy ki a szimpatikus.

De hogy ne kelljen szégyellned magad miattam, akkor legyen az első, azaz akivel nem annyira passzolunk, de a szex jó.


Nem azt mondtam, hogy a tökéletes pasi kell, arra céloztam, hogy a hozzád illő mellett legyél. Ha a szexben nem passzoltok, az ugyanolyan rossz, mintha személyiségileg nem illenétek egymáshoz.


Mindkettő esetben volt már részem, ezért írtam azt, hogy ne kényszerítse senki magát ilyen helyzetbe.

És a 2. (érzelmi összhang, nem jó szex) sokkal rosszabb volt, megviselt, mivel nagyon szerettem, jól éreztem magam vele,a lelki társamnak éreztem, csak nem éreztem olyan igazi szenvedélyt. Én mégis úgy döntöttem, hogy ez nekem bőven elég, míg egyszercsak meg nem unt.


Az első esetben, amikor a szex jó, de nincs meg az érzelmi összhang, mivel nem vittünk bele érzelmeket, így nem is sérült senki, de ez mondjuk nem is párkapcsolat.


#4-es voltam

2020. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2.
2020. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!